Вихованець львівського футболу буде виступати в Польщі за ФК "Ресовія"

18 серпня 08:30
Переглядів: 180
Табака

Вихованець ДЮФК «Галичина» Олег Табака пройшов перегляд у клубі «Ресовія» Жешув, Республіка Польща. Своєю грою в контрольних поєдинках та роботою на тренуваннях Олег заслужив схвальні відгуки тренерів польського клубу, і йому запропоновано підписати дворічний контракт. В даний момент гравець очікує робочу візу та трансферний лист з ФФУ, після отримання всіх документів буде підписано повноцінний контракт. 

Нагадаємо, що Олег Табака є випускником ДЮФК «Галичина», а саме групи 1994 р.н. Перший тренер Сергій Чуба. Гравець виступає на позиції центрального захисника, володіє хорошими антропометричними даними, та аналітичним футбольним мисленням. Після закінчення школи Олег грав в Першості області за команду ФК «Звенигород», яка була нашим фарм-клубом. Крім того Табака навчається на четвертому курсі ЛДУФК.

Варто зазначити, що запрошення до команди з сусідньої Польщі стало можливим завдяки договору про співпрацю між ДЮФК «Галичина» та CWKS RESOVIA, (Жешув, Республіка Польща), який був укладений нещодавно. Клуб CWKS RESOVIA засновано в 1910 р, і це один з найстаріших клубів Польщі. На даний момент команда виступає у Східній зоні Другої Ліги Польщі. Цією угодою передбачається широку співпрацю між клубами в тому числі підписання професійних контрактів з кращими випускниками нашого клубу.

Окрім Олега Табаки на перегляді перебуває ще один вихованець Галичини Олег Калуцький, який останні два роки провів у Вищій Лізі Білорусії з міні-футболу. На даний момент Калуцький знову адаптується до умов великого футболу і наш сайт повідомить про результати перегляду.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: