Вихованки чемпіонки Віри Зозулі здобули у спортивній ходьбі "золото" і "бронзу"

18 жовтня 12:00
Переглядів: 212
спортивна ходьба

Досить успішно виступили на командному чемпіонаті України серед молоді, юніорів та юнаків зі спортивної ходьби, який відбувся 15-16 жовтня в місті Івано-Франківську, вихованці тренера-викладача Віри Зозулі з обласної ДЮСШ з літніх видів спорту. Як повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області, у змаганнях серед юніорок на дистанції 10 км Крістіна Поворознюк, майже на дві хвилини випередивши своїх суперниць і показавши результат 50.47 секунд, стала чемпіонкою. Її старша сестра Русаліна в змаганнях серед молоді на дистанції 20 км, показавши майстрівський час - 1.39,47 секунд, виборола бронзову нагороду. Обидві спортсменки навчаються у Тернопільському ВПУ Ресторанного сервісу і торгівлі. А срібним призером серед наймолодшої вікової категорії на двохкілометровій дистанції з часом 11.30 секунд стала Люба Губанова (учениця ТЗОШ №9).

Щодо інших учасників, то у своїх вікових групах шостою була Олександра Франків (ТЗОШ №2), восьмим - Назар Савків(ТВПУ Ресторанного сервісу і торгівлі), дев’ятою - Віра Губанова (ТВПУ Сфери послуг і туризму), тринадцятою - Софія Павловська (ТЗОШ №13). У командному заліку з дванадцяти команд, набравши 245 очок, наша команда виборола п’яте місце.

Також в рамках чемпіонату України зі спортивної ходьби відбувся вже ХІХ Кубок «Вечірній Івано-Франківськ», де стартувала і тренер спортсменів, триразова учасниця Олімпійських Ігор Віра Зозуля. Пройшовши дистанцію 3 км за 15.27 секунд, наша землячка стала переможницею. Федерація легкої атлетики області висловлює найкращі привітання Вірі Зозулі та і її учням з побажаннями подальших спортивних звершень.

Ще одними, заключними у цьому сезоні стартами для тернопільських легкоатлетів стануть всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби, які 28-30 жовтня пройдуть у Мукачево.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: