Вихованці Академії НФК "Ураган" на навчально-тренувальних зборах

22 серпня 19:45
Переглядів: 475
ураган
Наступними передсезонну підготовку пройдуть 13-річні та 15-річні юнаки
 
Вихованці Академії НФК "Ураган" вже практично місяць у розміреному ритмі готуються до старту нового сезону. Дитячо-юнацькі команди під пильним оком своїх наставників поринули у насичений інтенсив навчально-тренувального процесу. Поки "ураганівці" відточують майстерність на майданчиках спорткомплексу клубної Академії, деякі з вихованців вже встигли пройти двотижневий навчально-тренувальний збір на березі Чорного моря.
 
Нагадаємо, що юнаки 2003 р.н. впродовж 7-20 серпня перебували у курортному містечку Кароліно-Бугаз, де закладали основи фізично-функціональної підготовки та відпрацьовували техніко-тактичні дії. У понеділок, 21 серпня, юнаки, повні вражень та сил, повернулися додому.
 
Директор Академії НФК "Ураган" Володимир Слободян розповідає, що дебютні збори виправдали очікування, і всі завдання, які перед собою ставили – виконали. "Це був перший в історії такий тренувальний виїзд, тому емоції тільки позитивні. Щоправда, діти не очікували таких навантажень, відповідно перші три-чотири дні було нелегко, але, пройшовши адаптаційний період, змогли виконати заплановану роботу. Сподіваюсь, що даний підготовчий етап стане хорошою базою для вдалої участі у змаганнях", - розповів Володимир Слободян.
 
Відзначимо, що у сезоні 2017/18 рр. юнаки 2003 р.н. дебютують у футбольній першості України. Повернувшись додому, хлопці отримали дводенний вікенд, і вже з 23 серпня продовжать тренування в Івано-Франківську. Попередній старт сезону заплановано на 10 вересня.
 
Втім, на цьому мандри вихованців клубної Академії не завершуються – естафету перейняли й інші "ураганівці" - на черзі проходження навчально-тренувальних зборів команди 2004 та 2002 р.н. 13-річні юнаки вже взяли курс до села Вістова (Калуський район), де впродовж 20-28 серпня зупиняться в оздоровчому таборі. Тренер команди Роман Тимчишин каже, що на його підопічних очікує насичений режим з дворазових тренувань, які відбуватимуться на футбольному полі. "Головний акцент зборів – функціональна підготовка, техніко-тактичні дії в команді, робота з м’ячем, індивідуальна техніка кожного гравця. Також заплановані теоретичні заняття", - пояснив Тимчишин.
 
Натомість, найближчого четверга, 24 серпня, поринуть в навчально-тренувальні збори й 15-річні "дракони", котрі пройдуть тижневу підготовку у гірській Ворохті. Тож далі буде! 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: