Вихованці ДЮФК "Чемпіон" взяли участь у львівських турнірах

23 листопада 12:57
Переглядів: 115
Чемпіон

ДЮФК "Чемпіон" 2008 року народження взяв участь у двох турнірах у Львові.

"Chocholowskie termy cup qualification 2016"

На двох турнірах підопічні Олега Лівіцького показали різні результати. Основна команда хлопчиків 2008 року народження програла чвертьфінальний поєдинок ФК "Львову". На груповому етапі "Чемпіони" посіли друге місце, а по закінченню турніру — 5 місце.

Олег Ярославович прокоментував це так:

— Наша команда вперше грає в такому форматі 6+1 і нам було цікаво попробувати свої сили, адже на цьому турнірі збираються одні із найкращих дитячих шкіл та академій України та закордону.

Для нашого клубу пріорітетним завданням є навчати дітей грати у футбол. Кожній дитині ми даємо змогу зіграти більше, чи менше часу на турнірі, але кожен може показати свій рівень підготовки. Загалом цим турніром я задоволений, результату хотілось кращого, а над рівнем гри ми продовжуємо працювати.

"Brasov indoor cup quification 2016"

Друга вікова група ДЮФК "Чемпіон" складалась із дітей 2008-07 років народження. Даний турнір став першим серйозним викликом для дітей. До цього часу вони брали участь тільки у товариських турнірах.

— Напевно ми не повністю були готові до такого турніру, адже діти ще не мають такого рівня підготовки, щоб на рівних боротись із командами-суперниць. З іншої сторони цей турнір дав дітям більше, ніж 10 чи 20 тренувань. Вони здобули маленький досвід як на полі,так і в побуті. Засмучені, але з перспективою і надією на майбутнє — рухаємося далі, — прокоментував Олег Ярославович

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: