Вихованці франківської "Кобри" - треті на всеукраїнському турнірі у Львові з тхеквондо

07 листопада 08:45
Переглядів: 68
Кобра

Минулої суботи, 31 жовтня, у Львові проходив всеукраїнський турнір з тхеквон-до серед дітей, юніорів та дорослих.

У змаганнях взяли участь Івано-Франківська, Львівська, Чернівецька, Житомирська, Тернопільська, Волинська, Рівненська та Київська області, усього - 250 учасників. Турнір проходив на 3-х доянах (площадках) у трьох розділах: туль, індивідуальний спаринг та командий спаринг серед вікових груп 7-8, 9-10 та 11-13 років.

У загальнокомандному заліку представники франківського спортклубу "Кобра" посіли 3-є місце, враховуючи командні бої.

Наші переможці та призери:

1. Козловський Влад -1- спаринг та 2-ком. спаринг.
2. Яковишин Іван -1- спаринг (нокаут у фіналі в 1-му раунді на 5-ій секунді), 2-ком. спаринг.
3. Аліман Станіслав -1- спаринг, 2-ком. спаринг.
4. Зозуля Володимир -1- спаринг, 2-ком. спаринг.
5. Ярослав Гуменяк -1- спаринг в 1-му дивізіоні 14-17р., 3-є в 2-му дивізіоні до 63 кг. та 2-е місце до 69 кг також в 2-му дивізіоні.
6. Дмитрув Адріан -3- спаринг, 1-е місце командний спаринг (2 перемоги у 2-х поєдинках за львівську команду - у фінальному вирішальному поєдинку виграв нокаутом у житомирського спортсмена).
7. Осташ Ярослав -3-є та 2-ком. спаринг.
8. Качкан Сергій -3-є та 2-ком. спаринг.
9. Іваночко Роман -3-є та 2-ком. спаринг.
10. Пилипчук Роман -3-є та 2-ком. спаринг (виграв командий поєдинок за житомирську команду).