Вихованці КДЮСШ №1 перемогли у змаганнях з акватлону

17 жовтня 14:00
Переглядів: 128
Акватлон

Переможцями повернулися з чемпіонату України з морських багатоборств учні Тернопільської дитячо-юнацької спортивної школи №1. Змагання проходили у Трускавці. Команда юнаків та дівчат відділення плавання КДЮСШ №1 взяла участь у акватлоні — непростих змаганнях з морських багатоборств, які складаються з бігу на дистанції 800 метрів та плавання на дистанції 200 метрів.

У складі команди юнаків участь брали Михайло Веселовський (учень ТЗОШ №19), Остап Кулеба та Абдурахман Салег (учні ТСШ №29). Високі результати з плавання та бігу, які показали хлопці, вивели команду на перше місце у загальнокомандному заліку, а в індивідуальному заліку Михайло Веселовський став чемпіоном України, а Остап Кулеба виборов срібну сходинку п’єдесталу.

Чудові результати на цих змаганнях також продемонструвала і команда дівчат: Аліна Фічак (учениця ТЗОШ №26), Валерія Сивак (учениця Української гімназії ім. І.Франка) та Анастасія Костич (учениця ТСШ №29) стали срібними призерками чемпіонату у загальнокомандному заліку, а Аліна Фічак — здобула «бронзу» в індивідуальному заліку.

Окрім чемпіонату України серед 12-ти річних юнаків та дівчат, у Трускавці проводились Всеукраїнські змагання з морських багатоборств (акватлон) для старших вікових категорій, а саме юнаків та дівчат 13-15 та 16-18 років та наймолодших багатоборців. Спортсмени КДЮСШ №1 стали переможцями та призерами у своїх вікових групах, а саме: Олександр Буховець (ТЗОШ №11) — ІІ місце, Артем Карапетян (ТЗОШ №22) — І місце, Павло Труфанов ( ТЗОШ №16) — ІІІ місце, Ольга Костів (ТСШ №29) — І місце, Анастасія Савчук (ТЗОШ №28) — ІІ місце.

У наймолодшій віковій категорії — діти віком 8-9 років чемпіоном став Іван Власенко, учень ТСШ №29.

Підготували спортсменів тренери Світлана Мазур та Катерина Антонишин.