Вихованці "Сокола" гідно виступили на чемпіонаті України

18 квітня 14:29
Переглядів: 268
дзюдо

Упродовж трьох днів у Луцьку а обласній ДЮСШ проходив чемпіонат України з дзюдо серед юнаків і дівчат 1999-2000 років народження, в якому брали участь понад 700 юних спортсменів із всіх областей країни.

Вітаючи гостей, учасників чемпіонату, головний суддя міжнародної категорії, майстер спорту України, заслужений тренер України Олександр Грицуняк (м. Луцьк) побажав, щоб луцьке татамі стало справді щасливим для тих, хто прагне знайти свою зірку у великому спорті. А рівнятися є на кого.

Потім була боротьба – красива і комбінаційна. Дзюдоїсти у своїх вагових категоріях боролись за звання найсильніших.

Вихованці Калуської дитячо-юнацької спортивної школи «Сокіл», кандидати у майстри спорту України Віталій Кузів (до 50 кг), Віталій Могилін (до 55 кг) та Святослав Зубаль (до 66 кг) були близькі до здобуття бронзових медалей, але у важких сутичках на татамі поступились суперникам з незначним рахунком та заслужено посіли п’яті місця.

Непогано виступила на чемпіонаті України і калушанка Тетяна Заярнюк (вагова категорія до 40 кг). Прикро, що у сутичці 1/4 фіналу Тетяна поступилась спортсменці з Донецька і в кінцевому підсумку посіла сьоме місце.

Тому є всі підстави сподіватися, що невдовзі вихованцям ДЮСШ «Сокіл» підкориться нова спортивна вершина – звання чемпіона України з дзюдо.

Переможці та призери чемпіонату України були нагороджені дипломами, медалями відповідних ступенів і кубками Міністерства сім’ї, молоді та спорту України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: