Викладач ЛНУ ВетМедицини - чемпіон світу з драгонботу

24 вересня 14:04
Переглядів: 227
Драгонбот

Асистент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького Анатолій Ковтун став чемпіоном світу з веслування на човнах-драконах серед клубних команд за версією IDBF (Міжнародної драгонбот федерації). Повідомила прес-служба ЛНУ ВетМедицини.

Він переміг у складі збірної України на ІХ чемпіонату світу у Равенні (Італія). Українська збірна завоювала перемогу на дистанції два кілометри, перемігши збірні команди Німеччини та Китаю. У цьому запливі (в категории "Premier") брали участь команди із 26 країн. Усього учасниками чемпіонату були 4700 спортсменів із 146 клубів.

Драгонбот – це великий 20-місний човен-каноє, що має голову дракона та хвіст. Попереду сидить барабанщик, який б’є у великий барабан, задаючи ритм веслування. Історія драгонботу почалась понад 2000 років тому у Китаї. В Україні це молодий вид спорту. Змагання з драгонботу досить видовищні. Оскільки у них одночасно беруть участь десятки човнів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: