Викладачі франківського вишу позмагалися у плаванні

27 січня 10:30
Переглядів: 366
Плавання

24 січня на кафедрі фізичного виховання та здоров’я Івано-Франківського національного медичного університету відбулись змагання з плавання серед викладачів і працівників університету в рамках щорічної спартакіади “Здоров’я”.

Участь у змаганнях взяли 30 плавців. Це більше, ніж минулого року, проте все ж не всі кафедри делегували своїх працівників на ці змагання. Організатори сподіваються, що наступного року учасників стане ще більше.

“Ми дуже раді, що з кожним разом у нас стає все більше й більше учасників змагань, — говорить ректор ІФНМУ Микола Рожко. — У нас створені всі умови для занять фізичною культурою студентів та покращення свого здоров’я працівниками. Сьогоднішні результати, які покажуть учасники, — це перш за все результати для себе, для свого здоров’я. Тому ми не бажаємо високих результатів, а бажаємо перш за все здоров’я, бо це найголовніше”.

“Такі змагання ми проводимо в першу чергу для того, щоб своїм прикладом агітувати інших за здоровий спосіб життя, — каже заступник ректора з виховної роботи Ігор Ванджура. — Сам медичний університет за своїм визначенням має бути осередком здоров’я. Після багатьох років перерви останніми роками за сприяння ректора і кафедри фізичного виховання та здоров’я ми відновили такі спартакіади. Дуже приємно, що з кожним роком змагання набирають все більшої популярності”.

Переможці та призери змагань

Чоловіки до 35 років:

1. Олег Барабаш
2. Маркіян Пюрик
3. Ярослав Пюрик

Чоловіки 35-45 років:

1. Андрій Пасько
2. Володимир Тріщ
3. Ярослав Семкович

Чоловіки 45-55 років:

1. Василь Сенчій
2. Богдан Стецько
3. Юрій Бежук

Чоловіки за 55 років:

1. Микола Нерода
2. Михайло Коробенюк
3. Ярослав Кучірко

Жінки до 35 років:

1. Роксолана Голояд
2. Анна Сорохман
3. Уляна Кузь

Жінки 35-45 років:

1. Ольга Малишевська
2. Ірина Мищенко

Жінки 45-55 років

1. Наталія Митник
2. Наталія Федірчик

Жінки за 55 років

1. Світлана Калугіна
2. Надія Фоменко

Нагородження переможців та призерів з усіх видів спорту, які входять до програми цьогорічних змагань, відбудеться навесні, під час підведення підсумків спартакіади “Здоров’я”.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: