Виконавчий директор УПЛ: "Більшість клубів підтримали новий формат чемпіонату"

28 квітня 11:33
Переглядів: 98
УПЛ

Клуби УПЛ підтримали запропонований Прем'єр-лігою формат чемпіонату і за нього проголосували майже всі учасники вищого дивізіону.

За словами виконавчого директора УПЛ Євгена Дикого, запропонований Прем'єр-лігою формат не підтримав тільки один клуб, ім'я якого функціонер не назвав.

"Більшість клубів підтримали запропонований формат і план календар чемпіонату, але це буде оформлено офіційно рішенням Загальних зборів, а потім відправлено клубам і до Виконкому ФФУ. Тільки один клуб не підтримав запропонований формат, а план календар підтримали 75% клубів", - розповів Дикий в інтерв'ю телеканалу Футбол 1.

Завтра Прем'єр-ліга підведе остаточні підсумки і розішле результати клубам. Наступна процедура - рішення Загальних зборів УПЛ відправлять в ФФУ, а новий формат офіційно затвердить Виконком.

Нагадаємо, що Прем'єр-ліга запропонувала в наступному сезоні додати матчі плей-офф для 10-й і 11-й команд турнірної таблиці за право грати в еліті. При цьому кількість учасників вищої ліги залишиться колишнім - 12.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: