Виконком ІФФФ висунув Андрія Павелка на посаду президента ФФУ

22 січня 18:47
Переглядів: 149
ФФУ

У вівторок, 20 січня, в приміщенні Івано-Франківської обласної федерації футболу відбулося засідання виконавчого комітету. На ньому розглянули питання щодо відзначення 25-ї річниці з дня створення Івано-Франківської обласної федерації футболу, XVII позачерговий Конгрес ФФУ 6 березня та проведення V звітно-виборної Конференції Асоціації аматорського футболу 5 березня.

Так, за результатами обговорення члени виконкому вирішили обрати делегатами ХVІІ позачергового Конгресу Федерації футболу України Тараса КлимаВасиля Сікору та Миколу Васильківа. Їм надали повноваження ІФОФФ на участь в ХVІІ позачерговому Конгресі ФФУ з правом голосу.

Також виконком ІФФФ вирішив висунути кандидатуру Андрія Павелка для обрання на посаду президента Федерації футболу, а Вадима Костюченка - на посаду першого віце-президента. Окрім того, до складу виконкому ФФУ рекомендували включити Тараса Клима.

Делегатами V звітно-виборної Конференції Асоціації аматорського футболу України (ААФУ) від ІФФФ обрано Тараса Клима і Василя Сікору. Виконком ІФФФ вирішив висунути кандидатуру Федор Шпига на посаду президента ААФУ, Олександра Каденка - на посаду її першого віце-президента, а Тараса Клима - на посаду віце-президента.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: