Винниківський "Рух" вперше зіграв внічию у чемпіонаті другої ліги

09 вересня 12:15
Переглядів: 311
ФК Рух

Були шість перемог, була поразка, а тепер – перша нічия. Винниківський «Рух» не зміг на виїзді дотиснути «Кристал». У Херсоні, повністю перегравши суперника у другому таймі, «Рух» був змушений задовольнитися нічиєю з рахунком 1:1. Такому результату зраділи лише господарі.

Матч у Херсоні для гравців «Руху» можна сміливо поділити на два тайми. У першому таймі гравці «Руху» діяли не так яскраво, як у другій 45-хвилинці. Команда Романа Гданського не так високо зустрічала суперника, як це було необхідно робити. З атаками у гостей справи також були не найкращими. За увесь тайм запам’ятався лише удар Козловського та сейв воротаря «Кристала».

Господарі у першому таймі, як і «рухівці», створили не багато, проте зуміли повести у рахунку. У цьому епізоді не найкращим чином зіграв Баглай, невдалим вибиванням якого скористалися нападники «Кристала». Влучним ударом наприкінці тайму відзначився Євген Білоусов.

Те, що тренери «Руху» у перерві поспілкувалися з футболістами на підвищених тонах, здогадатися, мабуть, не складно. На другий тайм винниківчани, поступаючись з рахунком 0:1, вийшли уже іншою командою.

Доволі швидко гостям з Винник вдалося зрівняти рахунок. Про свій бомбардирський хист нагадав центральний захисник «Руху» Андрій Гурський. Що цікаво, забитий Гурським гол додав впевненості гравцям «Руху». Підопічні Романа Гданського повністю перехопили ініціативу і диктували супернику свої умови на полі. Шанс вийти вперед гравці «Руху» мали не один, не два і не три. Втім, Кікоть, Чучман, Іванов та Панасюк свої моменти реалізувати не змогли. У багатьох моментах гравцям «Кристалу» відверто щастило. Команда Сергія Шевцова, сконцентрувавшись на грі у захисті, намагалася ловити «Рух» на контратаках. Одна з них у другому таймі таки пройшла, проте нічим біля воріт Олександра Дяченка не завершилася.

Що цікаво, у Херсоні за «Рух» у другій лізі дебютував півзахисник Богдан Костик. Його вихід на поле, як і Романа Іванова, підсилив гру винниківчан, проте на завершальній стадії атаки бракувало влучного завершального удару. Врешті-решт, господарям таки вдалося зберегти для себе позитивний результат, а гостям не вдалося вирвати перемогу. «Рух», повністю перегравши суперника у 2 таймі, до турнірної таблиці додав лише одне очко.

Уже у вівторок, 13 вересня, «Рух» на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках в рамках 9 туру другої ліги прийме «Мир» з Горностаївки.

«Кристал» (Херсон) – «Рух» (Винники) – 1:1 (1:0)

«Кристал»: Касперович, Дяченко, Адаменко, Бічевой, Остапенко (Малик, 80), Цой, Ковальчук, Брижчук, Білоусов (Гливий, 87), І. Шевцов (Мартян, 62), Фальковський.

«Рух»: Дяченко, Романюк, Гурський, Дмитрух, Бідловський, Чучман, Кікоть (Костик, 71), Козловський (Іванов, 57), Баглай, Панасюк, Омельченко

Голи: Білоусов (39) – Гурський (50).

Попередження: Адаменко (38), Ковальчук (43), Мартян (89) – Бідловський (26), Козловський (55)

Арбітр: Д. Денисюк (Київська обл.)

За матеріалами: fcruh.com