Винниківський "Рух" - за крок до фіналу Кубка Львівщини

07 липня 15:11
Переглядів: 1828
Рух Винники

Винниківський «Рух», перемігши на виїзді «Кар’єр» з Торчиновичів з рахунком 2:0, зробив великий крок до фіналу турніру. У домашній грі у Винниках, яка відбудеться найближчої неділі 12 липня, одному з головних фаворитів турніру потрібно зберегти здобуту перевагу. Натомість «Кар’єру», за який зараз виступає чимало екс-гравців  «Руху», потрібно стрибати вище голови, роблячи справжню сенсацію.

Мабуть, ні для кого не буде секретом, що домашній матч для «Кар’єра» мав особливе значення. Господарі грали не тільки на власному особливому полі, а а ще й перед власними вболівальниками. Гравці «Кар’ єра» чудово розуміли, що обіграти вдома «Рух», який зараз то входить у літню сплячку, то виходить з неї, буде легше, аніж на виїзді.

Для гравців «Руху» цей матч однозначно прохідним не був. Немає сумнівів у тому, що останні результати команди і кілька окремих матчів однозначно не сподобалися амбітному президенту винниківчан Григорію Козловському. Зважаючи на це, кожному без винятку гравцю свою профпридатність потрібно було доводити на кожному клаптику поля. Місце у стартовому складі не забезпечене нікому, мабуть, навіть зірковому Олександру Алієву.

Для винниківчан матч у Торчиновичах склався дуже і дуже непросто. Адаптуватися як слід до місцевого поля вдалося далеко не кожному гравцю, а відтак в оборонних діях у винниківчан інколи виникали проблеми. «Кар’єр» при певному збігу обставин міг вийти вперед, однак на завершальній стадії атаки господарям не щастило.

Клас команди «Рух» і фраза щастить сильнішому втілилися в життя на користь гостей у першому таймі. Удар Віталія Романюка та рикошет від захисника спростив завдання «Руху» з виходом до фінального матчу – 0:1. Фізична готовність «рухівців» більше втілилися в життя у другому таймі. Гравці команди Торчиновичів як не старалися, але на рівних не могли володіти м’ячем з суперником. Більше того, у складі господарів не було таких замін як у винниківчан. Сергій Сергєєв, Роман Іванов, Олег Шептицький та Олег Панасюк здебільшого підсилюють гру команди, коли виходять на заміну. Так і сталося цього разу. Вдруге у матчі розхитати захист суперника гравцям «Руху» вдалося наприкінці матчу. Свої бомбардирські якості нарешті нагадав Юрій Фурта. Асистентом у цій атаці став Роман Іванов.

У підсумку 2:0 на користь «Руху» і матч-відповідь дає головному тренеру команди можливість для експериментів. Чимало фахівців уже бачать винниівчан там, де і прогнозували бачити. «Рух» - без «п’яти» хвилин у фіналі Кубка області.

Нагадаємо, півфінальний матч-відповідь між «Рухом» та «Кар’єром» відбудеться у Винниках у неділю, 12 липня.

В іншому півфіналі турніру «Бори» з Бориничів з рахунком 1:0 на виїзді обіграли ФК «Миколаїв». Відтак, перед матчем-відповіддю саме «Бори» є фаворитом за вихід у фінал.