Винниківський "Рух" зазнав першої поразки у чемпіонаті другої ліги

04 вересня 13:30
Переглядів: 1008
Рух

Команда Романа Гданського, маючи значну ігрову та територіальну перевагу у матчі проти одеської «Жемчужини», поступилася супернику вдома з рахунком 0:1.

У футболі на будь-яких рівнях часто буває так, коли сильніший не завжди перемагає слабшого. Поразку «Руху» від «Жемчужини» з рахунком 0:1 уже чимало вболівальників встигли охарактеризувати, як сенсаційну. Одеська команда за увесь матч біля воріт «Руху» не створила майже нічого, а одна атака, яка завершилася пробиттям пенальті, принесла гостям перемогу з рахунком 1:0. «Рух» у цьому матчі атакував значно більше, створив більше гольових моментів, однак жодного очка у цьому матчі винниківська команда здобути не змогла. Усі атаки «Руху» у цьому матчі не принесли бажаного результату. І, як то кажуть, недарма великі футбольні спеціалісти неодноразово казали «не шукайте логіки в футболі».

У першому таймі перевага «Руху» не була такою помітною, як у другому. Команда господарів більше атакувала, проте в атакувальних діях винниківчан часто були проблем з завершальним пасом чи ударом по воротах. За увесь тайм господарі створили три моменти вартих справжньої уваги. Що цікаво, у двох епізодах вище усіляких похвал зіграв воротар одеситів Євген Ширяєв. Спочатку кіпер відбив постріл Кікотя з-за меж штрафного майданчика, а згодом – удар Козловського з близької відстані. Стандарти «Руху» не мали особливої гостроти. Захисники гостей та воротар Ширяєв ліквідовували усі потенційно гострі подачі. Ще один яскравий момент «Руху» біля воріт гостей – простріл від Бориса Баранця. Замкнути дальню штангу не зміг ніхто з гравців «Руху».

Як це не дивно, але одна з небагатьох атак «Жемчужини» у першому таймі завершилася взяттям воріт. Простріл Дмитра Гарванка на Олександра Ткача, на думку арбітра, завершився фолом Віталія Романюка у штрафному майданчику. Вирок чітко виконав Руслан Паламар, доволі несподівано вивівши свою команду вперед. Окрім цього епізоду, а також неточного удару Станіслава Малиша, «Жемчужина» у цьому матчі не створила більше нічого.

Більшу частину другого тайму підопічні Романа Гданського грали у чисельній більшості. За другу жовту картку у складі «Жемчужини» пішов «відпочивати» Олександр Ткач.

Граючи у чисельній більшості, гравці «Руху» майже одразу зуміли затиснути свого суперника на своїй частині поля. Дещо «оживили» гру винниківчан у другому таймі заміни від Романа Гданського. Іванов, Макар та Панасюк з усіх сил допомагали своїй команді забити бодай один гол, однак усі атаки «Руху» не досягали своєї цілі. Та й якщо відверто, то створювати небезпечні моменти гравцям «Руху» навіть у чисельній більшості вдавалося не так часто. Проблема з останнім пасом чи завершальним ударом залишалася актуальною і у другому таймі. Найреальніші нагоди зрівняти рахунок мали Панасюк та Гурський. З ударом першого справився воротар, а удару другого забракло влучності – Андрій уже в компенсований арбітром час пробив у поперечину з кількох метрів.

У підсумку 0:1 – той, хто атакував у цьому матчі залишився ні з чим, а той, хто свій момент використав і, як мінімум половину матчу терпів в обороні, виборов три очки.

У наступному 8 туру «Рух» на виїзді зіграє з херсонським «Кристалом». На жаль, у цьому матчі нашій команді не зможе допомогти півзахисник Борис Баранець, для якого жовта картка у матчі з «Жемчужиною» стала дискваліфікуючою. Проти «Кристала» «Рух» зіграє на виїзді у четвер, 8 вересня.

Винниківський «Рух» зазнав першої поразки у чемпіонаті другої ліги. Команда Романа Гданського, маючи значну ігрову та територіальну перевагу у матчі проти одеської «Жемчужини», поступилася вдома з рахунком 0:1.

«Рух» (Винники) – «Жемчужина» (Одеса) – 0:1 (0:1)

«Рух»: Дяченко, Романюк, Гурський, Дмитрух, Бідловський, Кікоть (к) (Панасюк, 70), Кінаш, Баглай (Іванов, 46), Козловський (Макар, 46), Б. Баранець, Омельченко

«Жемчужина»: Ширяєв, Курко, Поспєлов, Потароченко (Горбовський, 60), Попов, Малиш, Кравченко, Гарванко, Паламар, Ткач, Лазарович (к) (Ушаков, 77)

Арбітр: І. Салаш (Калуш)

Гол: Паламар, 23 (з пен.)

Попередження: Б. Баранець, 76, Гурський, 81 – Ткач, 55, Малиш, 67, Ширяєв, 90+2

Вилучення: Ткач, 63 (друге попередження)

За матеріалами: fcruh.com