Винниківський "Рух" здобув четверту поспіль перемогу у чемпіонаті Другої Ліги

15 серпня 08:30
Переглядів: 353
Рух

Команда з маленького міста з великим серцем на виїзді здобула вольову перемогу над запорізьким «Металургом» - 4:3. По ходу матчу винниківчани двічі поступалися у рахунку, однак знайшли в собі сили не тільки відігратися, а й вирвати перемогу у компенсований арбітром час.

У порівнянні з попередніми матчами тренери «Руху» у цьому поєдинку змінили основний склад команди. Дебютували в основі за «Рух» на професійному рівні Андрій Баглай, Віталій Дмитрух, Роман Іванов та Олег Шептицький.

На «Славутич-Арені» матч для «Руху» розпочався так, що краще й годі придумати. За фол проти Бориса Баранця пенальті на 5-ій хвилині чітко реалізував Володимир Бідловський. Втім, пропустивши гол, молода та амбітна команда Іллі Близнюка аж ніяк не знітилася. Господарі пішли вперед і змогли не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. У двох епізодах відмінно зіграв Артур Каськов. Нападник «Металурга» зумів оформити дубль протягом трьох хвилин у першому таймі.

Загалом, у першому таймі команди часто демонстрували високі швидкості. Якщо відверто, то гра для «Руху» не складалася успішно. Гравці «Металурга», демонструючи високу самовіддачу, часто відбивали атаки гостей. Коли самотужки господарі не могли забрати м’яч у досвідченіших суперників, робили це з порушенням правил. На 29-ій хвилині першого тайму Шептицький заробив пенальті, а Бідловський з «точки» оформив перший дубль за винниківський «Рух».

Старт другого тайму, як і середина першого, не склалася для «Руху». Команда Романа Гданського знову опинилася в ролі наздоганяючого. Цього разу був призначений пенальті уже у ворота «Руху», який чітко реалізував Петров.

Поступаючись вдруге у рахунку, лідери чемпіонату по-справжньому взялися за справу. Роман Гданський випустив другого форварда Олексія Омельченка, якому вдалося загострити гру своєї команди в атаці. Якраз після пострілу Омельченка рахунок у матчі на 79-ій хвилині вдалося зрівняти Кінашу. Ярослав, вдало зігравши на добиванні, забив свій перший гол за «Рух» в офіційних матчах.

За 10 хвилин до фінального свистка арбітра господарі могли вчетверте засмутити Олександра Дяченка. Втім, нападник «Металурга» з вигідної позиції не зміг пробити в ціль.
Загалом, у другій половині другого тайму «Рух» повністю диктував свої умови своєму супернику. Гості з Винник запропонували супернику такий темп, що господарі його не витримували. Деякі гравці команди господарів від безсилля навіть падали на землю…

Вирвати перемогу і здобути четверту перемогу у другій лізі «Руху» вдалося уже в компенсований арбітром час. Захисник Андрій Гурський реалізував свій шанс після подачі з кутового. У підсумку 4:3 – вольова і водночас четверта перемога «Руху» у чемпіонаті другої ліги.

Набравши 12 очок зі стількох можливих, «Рух» одноосібно очолив турнірну таблицю. У п’ятницю, 19 серпня, «Руху» вдома на стадіоні імені Богдана Маркевича в рамках 5 туру чемпіонату другої ліги зіграє проти «Нікополя-НПГУ».

«Металург» (Запоріжжя) – «Рух» (Винники) – 3:4 (2:2)

Голи: Каськов, 18, 20, Петров (з пен.66) – Бідловський (з. пен, 5, з пен.29), Кінаш, 79, Гурський, 90+1

Попередження: Остапенко, 4, Чернявський, 28, Худченко, 44, Плахтир, 48 – Іванов, 35, Б. Баранець, 47, Федорів, 65

«Металург»: Теленков, Остапенко, Фугієнко, Фудченко, Іздебський, Петров, Чернявський, Плахтир, Комлев, Курдас, Каськов

«Рух»: Дяченко, Романюк, Федорів, Дмитрух (Гурський, 46), Бідловський, Кінаш, Кікоть (Омельченко, 65), Б. Баранець, Іванов (Макар, 46), Баглай, Шептицький

Арбітр: Олександр Солов'ян (Київ).

За матеріалами: fcruh.com