Винниківський "Рух" здобув свою п’яту перемогу поспіль у чемпіонаті другої ліги

22 серпня 10:00
Переглядів: 307
Рух

Команда Романа Гданського на власному полі з мінімальним рахунком 1:0 перемогла «Нікополь-НПГУ» з однойменного міста в Дніпропетровській області.

Третій домашній матч «Руху» у другій лізі знову викликав ажіотаж на трибунах стадіону імені Богдана Маркевича. Переглянути матч «Рух» - «Нікополь-НПГУ» «вживу» завітали майже три тисячі вболівальників. Що цікаво, така цифра відвідуваності домашніх матчів «Руху» у новому сезоні стала традиційною – приблизно стільки ж вболівальників підтримували «Рух» під час попередніх матчів винниківчан на рідному стадіоні.

Як і личить господарям, гравці «Руху» з перших хвилин побігли в атаку. Уже в самісінькому дебюті поєдинку господарі заробили право на пенальті – у штрафному майданчику захисники гостей не за правилами зіграли проти Володимира Макара. Втім, з «точки» Володимир Бідловський не зумів переграти воротаря «Нікополя-НПГУ» Богдана Петриченка. Забивши два пенальті у Запоріжжі, Володимир Бідловський не зумів забити перед своїми вболівальниками.

Атаки «Руху» на 12-ій хвилині першого тайму таки увінчалися успіхом. Господарі, використавши «домашню заготовку», реалізували штрафний удар. Після передачі Бориса Баранця дальню штангу замкнув Віталій Дмитрух.

При рахунку 1:0 на користь «Руху» активізувалася команда гостей. Підопічні Георгія Варжеленка провели кілька атак, які завершували ударами по воротах. Загалом, часто небезпека біля воріт Олександра Дяченка виникали після стандартних положень. У кількох епізодах якраз після стандартів Дяченку доводилося по-справжньому демонструвати свою майстерність.

У першому таймі у грі господарів багато чого не вдавалося. Гравці виглядали не зовсім «свіжими», бракувало завершального пасу в атаці, та й у захисті винниківчани грали далеко не безгрішно.
Гравці обох команд багато порушували правила в центрі поля, робили це інколи грубо, а відтак арбітр матчу Вадим Запрутняк з Ужгорода у першому таймі на «гірчичник» посадив далеко не одного футболіста.

Гра обох команд не особливо змінилася у другому таймі. «Рух» повністю перейшов на частину поля суперника, однак в атаці в команди Романа Гданського виходило далеко не все. «Нікополь-НПГУ» у другій 45-хвилинці не відходив від своєї гри, часто пресингував суперника, а при відборі м’яча не летів стрімголов в атаку. Гравці гостей не особливо часто самі грали у футбол, а найголовніше те, що не давали грати супернику.

У другому таймі «Нікополь-НПГУ» уже не був таким активним біля воріт Олександра Дяченка, проте на хороші слова своєю грою підопічні Георгія Варжеленка таки заслужили. Ймовірно, якщо й надалі так гратимуть футболісти «Нікополя-НПГУ», команда підніметься з нижньої частини турнірної таблиці.

Наставники «Руху» у другому таймі гру своє команди намагалися змінити замінами. Іванов та Омельченко освіжили гру «Руху» в атаці, проте такі дії від господарів в атаці були явно не такими, які хотіли бачити винниківські вболівальники. «Блакитні» з усіх сил намагалися загострити будь-який момент біля воріт суперника, проте цього вечора «Руху» в атаці вдавалося далеко не все, а у деяких ситуаціях – взагалі нічого.

Найголовніше те, що сам матч забудеться зовсім скоро, а результат залишиться. Для «Руху» та усіх вболівальників нашої команди він позитивний. «Рух», мінімально обігравши «Нікополь-НПГУ» у не надто видовищному поєдинку, здобув п’яту перемогу поспіль у другій лізі і зміцнив своє лідерство в турнірній таблиці. Після п’яти матчів «Рух» набрав максимальні 15 очок.

У п’ятницю, 26 серпня, «Рух» на виїзді в рамках 6 туру другої ліги зіграє з кременчуцьким «Кременем».