Вища ліга Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Результати дев'ятого туру

02 листопада 13:30
Переглядів: 155
ДЮФЛУ

У Вищій лізі Дитячо-юнацької футбольної ліги України 160 команд (по 40 у чотирьох вікових категоріях – U-17, U-16, U-15 і U-14) зіграно матчі 9-го туру попереднього етапу змагань. Серед них і вісім поєдинків за участю колективів, що представляють футбольний клуб «Карпати» – по чотири від клубної СДЮШОР та Академії футболу УФК-«Карпати». 

У дев’ятий ігровий день попереднього етапу Дитячо-юнацької футбольної ліги України вихованці СДЮШОР «Карпати» та клубної Академії УФК-«Карпати» грали стінка на стінку проти своїх одноліток з ужгородської «Говерли» і BRW-ВІК із Володимира-Волинського відповідно. Загалом юні «леви» зіграли непогано – шість перемог, дві нічиї та жодної поразки при 15-и забитих і трьох пропущених м’ячах.

Дуже важку перемогу (1:0) здобули найстарші вихованці карпатівської Академії футболу. Воно й не дивно – на підопічних Ярослава Дмитрасевича та Віталія Лобасюка чекало домашнє протистояння із лідером, однолітками школи BRW-ВІК з Володимира-Волинського. Волиняни робили усе, аби втриматися на вершині турнірної таблиці, але «зелено-білі академіки» все ж зуміли дотиснути принципового суперника – влучний удар Сільченка приніс нашим хлопцям три очки і тепер саме вони займають перше місце. 

Значно легше три очки далися команді U-17 СДЮШОР «Карпати», які на полі села Пістрялово, що поблизу Мукачевого, гостювали в ужгородської «Говерли». Гра пройшла за помітної переваги підопічних Романа Деркача та Івана Шуги, які створили низку гольових моментів. Три з них завершилися взяттям воріт закарпатців, а свої автографи в них залишили Діма, Клим і Кос. Тож 3:0 на користь «зелено-білих школярів». 

Ще більш переконливу звитягу над «ведмедями» здобули 16-річні вихованці карпатівської СДЮШОР. Підопічні Василя Леськіва і Олега Гараса на верхньому полі стадіону «Україна» на гол гостей із Закарпаття відповіли п’ятьма влучними пострілами – 5:1. По «дублю» оформили Сидорів і Куртиняк, ще один м’яч забив Притула. 

У цій же віковій категорії у Володимирі-Волинському грали між собою лідери – місцева команда BRW-ВІК та львівські УФК-«Карпати». Поєдинок пройшов у цікавій боротьбі, але у підсумку глядачі голів так і не побачили – 0:0. Тож тепер на вершині турнірної таблиці дві «зелено-білі» команди, в яких по 22 очки. Волиняни відстають від карпатівців на один пункт. 

Очолюють наші команди турнірну таблицю після звітного туру і у віковій категорії U-15. Причому відрив «левів» від найближчого переслідувача, вихованців BRW-ВІК з Володимира-Волинського, став доволі комфортним. «Школярі» випереджають тепер волинян на шість пунктів, а «академіки» – на чотири. Причому команда УФК-«Карпати» добилася цього відриву від конкурента завдяки перемозі в очному протистоянні з ним. У грі, що відбулася на полі затишного стадіону Львівського Національного аграрного університету в Дублянах, переможний гол за «академіків» забив Наконечний. Тож підопічні Романа Гнатіва та Володимира Беззуб’яка перемогли – 1:0. Більш впевнено, з перевагою у два м’ячі, СДЮШОР «Карпати» в гостях обіграли ужгородську «Говерлу» – 3:1. У складі команди Віталія Шумського та Андрія Грінера забитими голами відзначилися Кудь, Береза та Івановський.

На відміну від своїх старших одноклубників, наймолодші вихованці карпатівської СДЮШОР не зуміли вдома обіграти ужгородську «Говерлу». Поєдинок на верхньому полі стадіону «Україна» несподівано завершився внічию – 1:1. Серед підопічних Андрія Василитчука і Романа Толочка результативним пострілом відзначився Петросюк, який по ходу гри замінив Мельника. 

Один гол за 90 хвилин забили і 14-річні учні Академії футболу УФК-«Карпати», які на полі стадіону «Олімп» у Володимирі-Волинському зустрічалися з місцевою командою BRW-ВІК. Але цього підопічним Тараса Павліша та Ігоря Артимовича вистачило для перемоги – 1:0, що дозволило їм зберегти за собою перше місце у турнірній таблиці. 


U-17

УФК–«Карпати» (Львів) – BRW-ВІК (Володимир-Волинський) – 1:0

31 жовтня. Початок – 12:00. Дубляни. Стадіон ЛНАУ

Арбітр – Плахов О.О. (Чернівці).
Асистенти арбітра: Притула В.Г. (Львівська обл.), Кусень Д.Р. (Львів).
Спостерігач арбітражу – Карп’як Ю.Б. (Львів).

УФК–«КАРПАТИ»: Задерейко, Лещук, Веремієнко, Дерман, Качанівський, Пиріг, Донцов, Сільченко, Ременюк, Пецків, Боднарь (Антошик).

Гол: Сільченко.


«Говерла» (Ужгород) – CДЮШОР «Карпати» (Львів) – 0:3 

31 жовтня. Початок – 12:00. Cтадіон с. Пістрялово

Арбітр – Липко М.М. (Івано-Франківська обл.).
Асистенти арбітра: Рогач Я.Є., Бабич Т.Р. (обидва – Ужгород).
Спостерігач арбітражу – Шитєв Й.Л. (Ужгород).

CДЮШОР «КАРПАТИ»: Ющишин (Костик), Синишин, Оприск (Палюх), Білий (Чиж), Рехман, Малашевський (Мельник), Дулібський (Кос), Серняк (Лесько), Клим (Пізнюк), Нич, Діма.

Голи: Діма, Клим, Кос.


U-16

BRW-ВІК (Володимир-Волинський) – УФК–«Карпати» (Львів) – 0:0

31 жовтня. Початок – 12:00. Володимир-Волинський. Стадіон «Олімп»

Арбітр – Дзюра В.С. (Рівне).
Асистенти арбітра: Леончук О.О., Заяць О.В. (обидва – Луцьк).
Спостерігач арбітражу – Байсарович А.В. (Луцьк).

УФК–«КАРПАТИ»: Харчук, Куртяк, Харжевський, Олексів, Слива, Панчишин, Рудюк (Грабовський), Кормош (Демків), Дудинський, Сидорук, Лях (Піхоцький).


СДЮШОР «Карпати» (Львів) – «Говерла» (Ужгород) – 5:1

31 жовтня. Початок – 12:00. Львів. Стадіон «Україна» (верхнє поле)

Арбітр – Лівіцький Н.Я. (Тернопіль).
Асистенти арбітра: Кравченко Ю.С., Болізюк В.С. (обидва – Львів).
Спостерігач арбітражу – Холявко Ю.С. (Львів).

CДЮШОР «КАРПАТИ»: Артим (Фотінос), Кушнір, Максимець (Апарін), Степанчук, Стебельський, Желізко (Домарацький), Савків (Ференц), Притула, Куртиняк, Сидорів, Ігнатюк (Задорецький).

Голи: Сидорів (два), Куртиняк (два), Притула.


U-15

УФК–«Карпати» (Львів) – BRW-ВІК (Володимир-Волинський) – 1:0

31 жовтня. Початок – 14:00. Дубляни. Стадіон ЛНАУ

Арбітр – Плахов О.О. (Чернівці).
Асистенти арбітра: Притула В.Г. (Львівська обл.), Кусень Д.Р. (Львів).
Спостерігач арбітражу – Карп’як Ю.Б. (Львів).

УФК–«КАРПАТИ»: Горох, Калинчук, Чиж, Слічний, Данилюк, Романік, Мартиняк (Бідний), Гудзінський, Наконечний (Сич), Сікан (Губицький), Мельнійчук.

Гол: Наконечний.


«Говерла» (Ужгород) – CДЮШОР «Карпати» (Львів) – 1:3

31 жовтня. Початок – 14:00. Cтадіон с. Пістрялово

Арбітр – Липко М.М. (Івано-Франківська обл.).
Асистенти арбітра: Рогач Я.Є., Бабич Т.Р. (обидва – Ужгород).
Спостерігач арбітражу – Шитєв Й.Л. (Ужгород).

CДЮШОР «КАРПАТИ»: Гарапа (Чекалов), Труш, Григоращук, Попович (Славецький), Береза, Івановський, Кіш (Дмуховський), Бекеша (Кіт), Гірний (Павлусь), Іванюк (Храмов), Кудь.

Голи: Кудь, Береза, Івановський.


U-14

BRW-ВІК (Володимир-Волинський) – УФК–«Карпати» (Львів) – 0:1

31 жовтня. Початок – 14:00. Володимир-Волинський. Стадіон «Олімп»

Арбітр – Дзюра В.С. (Рівне).
Асистенти арбітра: Леончук О.О., Заяць О.В. (обидва – Луцьк).
Спостерігач арбітражу – Байсарович А.В. (Луцьк).

УФК–«КАРПАТИ»: Яблонський, Буртник, Балог, Бойчук, Подчешинський, Стень, Сущак, Дідик (Ю. Пазеняк), Мокрик (В. Пазеняк), Дубовський (Гулевський), Раделицький.

Гол: Раделицький.


СДЮШОР «Карпати» (Львів) – «Говерла» (Ужгород) – 1:1

31 жовтня. Початок – 14:00. Львів. Стадіон «Україна» (верхнє поле)

Арбітр – Лівіцький Н.Я. (Тернопіль).
Асистенти арбітра: Кравченко Ю.С., Болізюк В.С. (обидва – Львів).
Спостерігач арбітражу – Холявко Ю.С. (Львів).

CДЮШОР «КАРПАТИ»: Сасс, Кравець (Качор), Даніловський, Ленько, Костюк, Тлумак, Бекерський, Лень, Сеник, Бей, Мельник (Петросюк).

Гол: Петросюк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: