Вища ліга. Перший фінальний тур. Післямова. Микола БОРИС

30 березня 17:11
Переглядів: 163
ВК Барком

Львівський «Барком-Кажани-2» був господарем першого фінального туру вищої ліги і, здається, має бути задоволений його підсумком. Адже перебувають львів’яни наразі на першому місці. Розпочавши тур з поразки від «Локо-Експреса» -- 1:3, галичани реабілітувалися у двох настапних зустрічах. Особливо має тішити вболівальників «Кажанів» перемога над «Дніпром» -- 3:0, який, на думку багатьох, до цього мав найреальніші шанси на малі золоті нагороди.

- Якщо брати загалом, то результатами ми задоволені, -- резюмує головний тренер «Баркома-2» Микола БОРИС. – А от що стосується конкретних матчів, то у зустрічах з «Новатором» і «Дніпром» команда зіграла добре. Стосовно першого поєдинку, з «Локо-Експресом», цього сказати не можу. Хлопці вийшли на гру не досить налаштованими – можливо, є в цьому провина і тренерського штабу.

Вибила нас з колії і гірка звістка про те, що напередодні пішов з життя Олександр Бібер… Гравці та тренери нашого клубу були добре знайомі з Олександром Михайловичем особисто, з ним склалися теплі стосунки, він відігравав чималу роль у житті команди, допомагав її розвитку...

- У матчах фінального раунду другій команді «Баркома» активно допомагають гравці першої команди, яка до цього брала участь у чемпіонаті Суперліги. Чому пішли на такий крок?

- Сезон в елітному дивізіоні закінчився, а хлопцям, які брали в ньому участь, ще треба награвати зв’язки між собою, тому ми дали їм можливість зіграти ці матчі. Думаю, за рахунок цих зустрічей гравці збільшать свій професіоналізм і ще краще сформуються як команда.

- Перед дніпропетровським «Дніпром» чітко поставлене завдання виходу у Суперлігу. Чи є така сама ціль у «Баркома-2», враховуючи, що в еліті грає перша команда вашого клубу?

- Таке завдання перед нами не ставиться, ми зобов’язані бути як мінімум в числі призерів. Але це зовсім не означає, що ми проти першого місця (посміхається). Навпаки, виграш малих золотих нагород посприяє ще більшій впевненості у власних силах на наступний сезон.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: