Виступ збірної команди України з веслування на човнах "Дракон" на чемпіонаті світу

16 вересня 15:30
Переглядів: 142
Веслування

З 08 по 11 вересня у м. Москва (Росія) проходив чемпіонат світу з веслування на човнах «Дракон», в якому приймали участь 18 країн, зокрема Сполучені штати Америки, Канада, Франція, Італія, Німеччина, Таїланд,  Філіпіни, Польща, Росія, Україна, Угорщина, Японія, Бельгія, Англія, Нідерланди та інші.

Українська команда здобула 8 медалей різного ґатунку серед яких 4 «золотих», 2 «срібні» та 2 «бронзові».

Рекордсменом в медальному заліку став екіпаж човна Д-12 чоловіки, який на дистанціях 200, 500 та 2000 метрів став триразовим чемпіоном світу.

До складу цього екіпажу входило 9 представників Львівщини: Ростислав Білінський, Андрій Маслюк, Володимир Бородулько, Станіслав Львов, Павло Качмар, Віталій Вергелес, Роман Бундз, Оксана Пилипів, Андрій Корець.

Ще одну золоту нагороду виборов змішаний екіпаж човна Д-22 на дистанції 2000 метрів в складі якого також були представники Львівщини Віталій Вергелес та Володимир Бородулько.

Другим фінішував екіпаж Д-22 чоловіки на дистанції 2000 метрів в якому було 9 представників Львівщини,  ще одну срібну нагороду виборов юніорський екіпаж у човні Д-12.

Жіночий екіпаж човна Д-12 на дистанції 200 метрів здобув бронзову нагороду та юніори на дистанції 500 метрів у змішаному екіпажі човна Д-12

В загальному заліку Україна посіла 3 місце.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: