Виїзний розгром ФК «Львова» аутсайдером першої ліги

21 серпня 20:14
Переглядів: 270

Після того, як у попередньому турі ФК «львів» на рідній добромильській «Лафорт-Арені» мінімально переграв кіровоградську «Зірку» у прихильників цього молодого самобутнього колективу зажевріла надія, що далі перемоги посипляться. На жаль, так не сталося. У Кубку України «синьо-золоті» у Добромилі поступилися ті й же кіровоградській «Зірці» -- 1:3 та вибули з цього турніру. А от  у шостому турі чемпіонату України підопічні Романа Лаби вирушили в гості у місто корабелів. Суперник у львівської команди був ще більш спраглішим до перемог та й взагалі до здобутих очок. Ще б пак, МФК «Миколаїв» - команда, яка цьогоріч повернулася до першої ліги з другої, усі попередні п’ять ігор програла. Та ще й перед матчем із ФК «Львів» у складі миколаївців відбулася величезна рокеровка гравців. Одних «попросили піти», а інші на їхнє місце прийшли. Тому клуб із Миколаєва будь-що прагнув нарешті покинути дно турнірної таблиці та покращити різницю забитих та пропущених м’ячів (2-7). Це МФК «Миколаєву» вдалося сповна у грі проти ФК «Львова».

Уже в першому таймі Дмитро Бровкін відзначився забитим голом. Наступного голу довелося чекати аж до середини другого тайму. Його автором на 76-ій хвилині став Дмитро Колодін. А вже, коли час матчу спривав Олексій Родевич закріпив успіх господарів третім голом. Упевнена перемога для МФК «Миколаєва» стала першою у чемпіонаті першої ліги і дозволила команді покинути останнє місце турнірної таблиці. Тепер дно «турнірки» гріє бурштинський «Енергетик», який сьогодні удома з рахунком 0:3 поступився харківському «Геліосу».

МФК «Миколаїв» - «Львів» - 3:0

Голи: Дмитро Бровкін 28, Дмитро Колодін 76, Олексій Родевич 90.