Вийшла книга "255 славетних постатей футбольної Стрийщини"

26 серпня 12:43
Переглядів: 83
гол
Нещодавно вийшла у світ книга «255 славетних постатей футбольної Стрийщини» із серії «Віхи футбольної історії Стрийщини», написана відомим далеко за межами Стрийщини спортивним журналістом Михайлом Олійником.

У цій книзі у доступній формі розповідається про маловідомих сучасному футбольному вболівальнику та читачу футболістів, які творили славу футбольної Стрийщини. Дуже багато особистих зустрічей відбулося в автора з футболістами Стрийщини, які у 40-х, 50-х, 60-х, 70-х, 80-х, 90-х роках минулого століття одягали футболку того чи іншого футбольного клубу. Це були змістовні зустрічі, в яких люди, що в недалекому минулому представляли різноманітні футбольні клуби, пригадували яскраві факти зі своєї футбольної історії, ділилися своїми спогадами та фотографіями, які автор використав у власній книзі.
 
Правду кажучи, автору не в повному обсязі вдалося з’ясувати про багатьох гравців футбольних команд Стрийщини періоду 40-х, 50-х, 60-х, 70-х та 80-х років минулого століття, без яких успіхи футбольних команд Стрийщини були б немислимі, оскільки, на превеликий жаль, одних уже немає серед живих, а інші сьогодні живуть далеко за межами. Основною метою для написання книги «255 славетних постатей футбольної Стрийщини» було бажання розповісти читачу про тих, хто творив футбольну історію Стрийщини: її президентів, директорів, головних тренерів, їх помічників, начальників команд, меценатів, технічний персонал, футболістів, футбольних функціонерів, директорів стадіонів, журналістів, тощо за всю історію існування футбольних команд у нас на Стрийщині.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: