Визначено чотири кращі команди Тернопільщини з пляжного волейболу

03 червня 21:20
Переглядів: 238
волейбол

У Збаражі, Козові, Гусятині та Заліщиках відбулись зональні змаганя з пляжного волейболу (чоловіки) серед команд сільських та селищних рад за програмою ХХIV сільських спортивних ігор Тернопільщини.

У Збаражі перемогу здобула команда з Гаїв Розтоцьких Зборівського району, на другому місці спортсмени з села Вищих Луб’янок Збаразького району, відповідно третє місце посіли спортсмени з села Великих Дедеркал Шумського району.

У Гусятині путівку до фіналу завоювали спортсмени села Хлопівки Гусятинського району, на другому — село Борячівка Теребовлянського району. Третє місце у підволочиських спортсменів з села Качанівка, а команда села Голгоча Підгаєцького району — четверта.

У Заліщиках путівку до фіналу обласних сільських спортивних ігор здобула команда минулорічних чемпіонів з смт. Золотий Потік Бучацького району. На другому місці Борщівський район, господарі майданчика треті. Команда з Чортківського району на змагання не прибула.

Напружено проходили змагання у смт Козова, де змагалось чотири команди. Тут перемогу святкували пляжники з Доброводівської сільської ради Монастириського району, друге місце у господарів, треті — спортсмени з Бережанського району. Замкнули підсумкову таблицю змагань команда з села Великих Гаїв Тернопільського району.

Таким чином, на фінальні змагання, які відбудуться 29 червня 2014 року на спортивному майданчику села Великих Гаїв Тернопільського району здобули право виступати команди Золотого Потоку Бучацького, Хлопівки Гусятинського, Гаїв Розтоцьких Зборівського та села Доброводи Монастириського районів.

У загальнокомандному заліку ХХІV сільських спортивних ігор Тернопільщини лідирує Козівський район — 317 оч., на другому та третьому місцях відповідно Теребовлянський (299 оч.) та Бучацький (289,5 оч.) райони.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: