Визначено групи учасників чемпіонату світу зі стронгмену "World Strongest Team"

05 липня 19:48
Переглядів: 312
Стронгмен

17 липня на стадіоні «Арена Львів» пройде фінал парного чемпіонату світу зі стронгмену серед чоловіків «World Strongest Team». Для з’ясування титулу «Найсильніша нація планети 2016» зійдуться найсильніші команди світу. Україну представлятимуть майстри спорту міжнародного класу Олександр Лашин (Маріуполь) та Володимир Рекша (Львів).

У чотирьох групах між собою змагатимуться команди з таких країн:

Групи A – Україна 1, Угорщина, Чехія, Молдова.

Група B – Литва, Україна 2, Норвегія, Австрія.

Група C – США, Словаччина, Грузія, Україна 3.

Група D – Польща, Фінляндія, Білорусь, Україна 4.

Головним суддею змагань стане всесвітньовідомий український богатир – Василь Вірастюк (м. Київ, суддя  міжнародної категорії), а головним секретарем – Конюшок Сергій (суддя міжнародної категорії, м. Київ). Змагання увійдуть до телепроекту «Богатирі» на каналі «2+2», що буде транслюватись в осінньому сезоні.

У рамках змагань буде цікава шоу-програма, виставка спортивного інвентарю та харчування, відкриті майстер-класи від провідних спортсменів України та Європи. Усі глядачі фіналу стануть учасниками розіграшу автомобіля «Ford Fiesta».

Придбати квитки на «World Strongest Team» можна на сайті стадіону «Арена Львів» від 80 грн: http://arenalviv.esport.in.ua/m-ticket/agent1site155/widget/site

Організатори запрошують підтримати українську команду і не пропустити реальну можливість виграти власне авто.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: