Визначено найкращих юних тенісистів області та Тернополя

02 грудня 13:43
Переглядів: 226
настільний теніс

Відбувся Чемпіонат області з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодших. Змагання проходили у приміщенні ЗОШ № 23. Учасниками турніру стали 15 юнаків та 15 дівчат, з яких сформовано 10 команд по троє чоловік. Загальнокомандні місця визначались за сумою місць у змаганнях серед юнаків та дівчат.

Перше місце посіла команда Заліщицького району (друге місце серед юнаків і перше – серед дівчат). Тренер-викладач команди – Ушій Я.А.

Друге місце – у команди Тернопіль-1 (третє – серед юнаків і друге – серед дівчат). Тренер-викладач – Руцький В.М.

На третьому місці – команда Збаразького району (перше місце серед юнаків, п’яте – серед дівчат). Тренер-викладач – Деяк В.В.

На четвертому місці – команда Бережанського району (четверте місце серед юнаків і третє –серед дівчат). Тренер-викладач – Шуфляд І.В.

П’ятий результат у команди Тернопіль-2 (п’яте місце серед юнаків і четверте – серед дівчат). Тренер-викладач – Руцький В.М.

Також визначили чемпіонів з настільного тенісу серед юних тернополян. Змагання, у яких взяло участь близько 60 учнів - школярів міста Тернополя, відбулись у ЗОШ №19. Найкращими тенісистами стали вихованці обласної ДЮСШ Максим Романенко та Лілія Кітура.