Визначено переможців першого фіналу ХХІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини 2016-2017 навчального року

06 грудня 15:00
Переглядів: 61
Футзал

Змагання з футзалу серед дівчат ЗОШ І-ІІІ ступенів відкрили новий змагальний шкільний сезон ХХІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини. Провели змагання в приміщенні Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 управління з фізичної культури та спорту ТОДА, управління освіти і науки ТОДА та Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Чотири кращих команди області: Лановецького, Теребовлянського районів, Тернополя та Бережан, які вже стали переможцями у зональних змаганнях, вийшли на спортивний майданчик для визначення переможця. Після урочистого відкриття та привітання учасники розпочали перші ігри. Дівчатам належало зіграти шість ігор за коловою системою.

Школярки грали на рівні, жодна команда не стала одноосібним лідером. Кожна із спортсменок намагалась показати хорошу гру та забити м’яч у ворота суперниць. В результаті напруженої командної боротьби перше місце виборола команда дівчат із міста Тернополя (представник Володимир Левчук). Другу сходинку п’єдесталу пошани, поступившись переможцям трьома очками, посіла команда з міста Бережани (представник Володимир Дуда). Третіми стали юні футболістки Лановецького району (представник Ольга Мамчур).

Команда-переможець та призери нагороджені грамотами, медалями та кубками від організаторів змагань.