Визначено склад збірних України з біатлону для передсезонної підготовки

21 травня 09:40
Переглядів: 198
Підгрушна

Разом із звітно-виборчою конференцією Громадської організації "Федерація біатлону України", в ті ж терміни на базі ДП "Олімпійський навчально-спортивний центр" Конча-Заспа "пройшов семінар для тренерів України з біатлону, в якому взяли участь провідні біатлонні наставники країни, представники обласних федерацій біатлону і тренери біатлонних шкіл. Дводенна програма семінару включала в себе лекції з теоретичних основ і практичних аспектів підготовки біатлоністів, а також проведення Круглого столу з актуальних питань розвитку біатлону і підготовки збірних команд України.

В рамках круглого столу виступили тренери збірних команд України, які оголосили, зокрема, персональний склад команд і програму міжсезонної підготовки своїх підопічних в літньо-осінній період.

Жіноча збірна під керівництвом тренерів Андрія Прокуніна, Григорія Шамрая, Володимира Махлаєва і Валерія Лєснікова почне роботу вже 23 травня з тренувального збору в Чернігові, який триватиме до 9 червня. В один із днів збору буде проведено відкрите тренування для преси і вболівальників, про що ми повідомимо додатково, коли стане відома точна дата. Чоловіки, яких будуть тренувати Юрай СанітраІгор Ященко і Олексій Кравченко, свій перший збір проведуть в Буковелі з 28 травня по 10 червня. Наступним етапом підготовки для обох команд стануть білоруські Раубічі: 14 червня - 2 липня там будуть тренуватися жінки, 23 червня - 10 липня - чоловіки.

Відзначимо також, що і чоловіча, і жіноча збірні команди України планують виступити своїми основними складами в літньому чемпіонаті країни, який пройде 21-26 вересня в Чернігові.

Що стосується персонального складу команд, який почне міжсезонну роботу в основній групі, то він виглядає так:

Чоловіки
Дмитро Підручний
Артем Прима
Сергій Семенов
Руслан Ткаленко
Артем Тищенко
Андрій Доценко
Віталій Труш
Тарас Лесюк
Антон Дудченко
Богдан Цимбал


Жінки
Віта Семеренко
Валя Семеренко
Анастасія Меркушина
Олена Підгрушна
Юлія Журавок
Ольга Абрамова
Яна Бондар
Надія Бєлкіна
Дар'я Блашко
Анна Кривонос
Христина Дмитренко
Любов Кіп'яченкова


Нагадаємо, що 
Юлія Джима буде готуватися до сезону індивідуально з тренером Урошем Велепецем і разом зі збірною Словенії.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: