Визначились чемпіони Івано-Франківської області з волейболу серед жіночих команд

16 травня 12:00
Переглядів: 134
волейбол

В Івано-Франківську пройшов фінальний тур відкритого жіночого чемпіонату області з волейболу.

У фінальних іграх зустрічались ВК "Університет-ПНУ" м. Івано-Франківськ, "Галичанка" м. Галич, "ДЮСШ-Колос" м. Коломия і "Галичанка-2" м. Тернопіль.

У першій грі зустрічались ВК "Університет-ПНУ" і "Галичанка-2". Впевнену перемогу тут відсвяткували дівчата з ВК "Університет-ПНУ", 3-0 по партіях.

У наступній грі на майданчику зустрічались "Галичанка" м. Галич та "ДЮСШ-Колос" м. Коломия. У результаті - 3-0 на користь коломиянок, але рахунок в партіях 25-23, 25-23 і 25-21 відображає боротьбу, що точилась на майданчику.

Наступними зустрічались "ДЮСШ-Колос" та "Галичанка-2". Програвати знову галичанки не хотіли, так само як і коломиянки не бажали втрачати перемогу. Боротьба була захоплюючою, але трішки більше везіння в кінцівках партій допомогло здобути перемогу "Галичанці-2" - 3-1.

Останніми на майданчику зустрілись ВК "Університет-ПНУ" і "Галичанка". Гравчині "Університету" впевнено переграли своїх опоненток, 3-0.

Наступного дня вирішувалась доля золотих медалей. Першими на майданчику зустрічались "Галичанка" м. Галич та "Галичанка-2" м. Тернопіль. У впертій і запеклій боротьбі "Галичанка-2" таки змогла здолати "Галичанку" - 3-1 по партіях.

У заключному матчі сезону ВК "Університет-ПНУ" зустрівся з "ДЮСШ-Колос". Для перемоги франківчанкам потрібно було виграти тільки дві партії, але ВК "Університет-ПНУ" виграв з рахунком 3:1 і виборов золоті медалі. Срібні нагороди завоювали "ДЮСШ-Колос", бронзу - "Галичанка-2".

Особисті нагороди отримали:

  • MVP – Хилюк Тетяна "Галичанка"
  • Кращій універсальний гравець – Городчук Наталія ВК "Університет-ПНУ"
  • Кращий связуючий – Пятковська Ірина ВК "Університет-ПНУ"
  • Кращий нападаючий – Палій Юлія "ДЮСШ-Колос"
  • Краще ліберо – Лисиканич Ірина "Галичанка-2"
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: