Визначились найкращі в змаганнях "Козацький Гарт-2015"

16 травня 14:12
Переглядів: 246
спорт

Цього року центральний стадіон Тернополя зустрів учасників обласного етапу всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України "Козацький Гарт" сонячною погодою та теплою атмосферою. Вболівальники мали нагоду спостерігати як 192 учні загальноосвітній навчальних закладів із 15 районів та Тернополя боролись за звання переможця ( Кременецький та Монастириський район не брали участь). 

Після офіційного відкриття змагань з гімном України та підняттям національного прапора учасників чекали не легкі випробування — попереду у них був конкурс знавців українського козацтва, змагання з човникового бігу, стрибків у довжину, перетягування линви (канату), стрибки через скакалку та найскладніше естафета, яка складалась із 10 етапів різного типу (перенесення вантажу, стрибки по купинах, переправа, слалом, через паркан, стрибунець, повзунок, чехарда, футболіст, достав пакет). Команди боролись запекло, тож визначити найкращих в кожному випробування було не легко. Для визначення переможця в кожному виді програми сумувались найкращі результати 5 учасників команди. В складі кожної команди були 6 дівчат та 6 юнаків із 5,6,7,8,10 класів.

До останнього випробування, яким була естафета, в лідери вирвались три команди із Борщівського, Зборівського районів та м. Тернополя — запеклі суперники які вже декілька років суперничають між собою.

В підсумку команда Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№3 з поглибленим вивченням іноземних мов (директор Дудяк С.І., вчителі фізкультури Бенцал Л.В. та Булич Л.Р.) здобувши перемогу в естафеті тільки закріпила свою перемогу в загальному заліку. Другими призерами обласного етапу стала команда Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці Зборівського району. (директор Нечай Я.В., вчитель фізкультури Мислик Б.А.). Бронзові медалі вручили команді Борщівського НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів №3 – гімназії ім. Р.Андріяшика" (директор Крохмалюк І.В., вчитель фізкультури Кирилюк В.О.).

Нагородження проводив начальник обласного відділення КФВС МОН України, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Олександр Бірюков. Переможці та призери змагань нагородженні грамотами та медалями обласного відділення, а також пам’ятними сувенірами.

Переможець змагань команда Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№3 з поглибленим вивченням іноземних мов здобула право представляти нашу область у фінальних змаганнях всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України "Козацький Гарт", які відбудуться у м. Ворохта Івано-Франківської у вересні 2015 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: