Визначились переможці баскетбольного турніру серед школярів

20 лютого 16:45
Переглядів: 167
баскетбол

14-15 лютого у спортивному залі Тернопільської ЗОШ № 19 проведено баскетбольний турнір за програмою XVIII Спортивних Ігор Учнівської молоді Тернопільщини. Цими вихідними змагалися учні загальноосвітніх шкіл I-II ступенів, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

У перший день змагань ігри відбувалися у двох підгрупах, а наступного дня четвірка найсильніших команд (Чортківський, Шумський, Гусятинський та Підгаєцький райони) розіграла першість за коловою системою. Інтригою турніру стало визначення переможця у останній грі, в якій зустрілися команди із Шумського та Чортківського районів, адже жодна із команд до цієї зустрічі не мала явної переваги. Юні баскетболісти з Чортківського району подолали своїх суперників.

У підсумку перемогу здобули представники Гусятинського району (5 очок), на другому місці — Чортківський район (також 5 очок, але за особистою зустріччю вони поступилися гусятинцям). Третє місце — у підгаєцьких школярів.

Додамо, що команда Гусятинського району сформована з представників Малобірківськівської ЗОШ I-II ступенів (вчитель фізичної культури — Степан Осипович Кирик), у складі команди Чортківського району виступали учні Скородинської та Звиняцької ЗОШ I-II ступенів (вчителі фізичної культури — Степан Васильович Бойко та Михайло Степанович Дробик), за команду Підгаєцького району змагалися учні Вербівської та Сільцівської ЗОШ I-II ступенів (вчитель фізичної культури — Іван Степанович Дяків).

У підсумковій таблиці турніру команди розмістились таким чином:

1. Гусятинський район, 2. Чортківський район, 3. Підгаєцький район, 4. Шумський район, 5. Бережанський район,6. Збаразький район, 7. Тернопільський район, 8. Бучацький район, 9. Козівський район.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: