Визначились переможці Чемпіонату Тернопільської області з легкоатлетичного кросу

17 квітня 16:26
Переглядів: 222
крос

12 квітня відбувся Чемпіонат Тернопільської області з легкоатлетичного кросу серед учнів ДЮСШ та дорослих. Його учасниками стали юнаки та дівчата 1997-98, 1999-2000, 2001 року народження і молодші, юніори та юніорки 1995-96 року народження, чоловіки, жінки 1994 року народження і старші. Організували змагання управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, обласна ДЮСШ та Федерація легкої атлетики Тернопільської області. Забіги проходили у Кутківецькому лісі в районі телевишки.

У змаганнях взяло участь 13 команд ДЮСШ – загалом до 180 спортсменів.

В загальнокомандному заліку найкращими виявилися легкоатлети обласної ДЮСШ, які набрали 238 очок.

Друге місце у команди ДЮСШ Тернопільського району (224 очки). Третє місце у представників Зборова (212 очок).

Загалом, місця у турнірній таблиці розподілилися таким чином:

1. ОДЮСШ (238 очок)

2. ДЮСШ Тернопільського району (224 очок)

3. Зборівська ДЮСШ (212 очок)

4. Чортківська ДЮСШ (181 очко)

5. Бережанська ДЮСШ (171 очко)

6. Збаразька ДЮСШ (164 очки)

7. Кременецька ДЮСШ (150 очок)

8. Гусятинська ДЮСШ (130 очок)

9. Борщівська ДЮСШ (119 очок)

10. Шумська ДЮСШ (118 очок)

11. Козівська ДЮСШ (99 очок)

12. Підволочиська ДЮСШ (84 очки).

У загальнокомандному заліку серед дорослих та юніорів команди посіли такі місця:

1. Тернопіль (258 очок)

2. Шумський район (152 очка)

3. Гусятинський район (123 очки)

4. Козівський (119 очок)

5. Тернопільський (103 очки)

6. Чортківський (87 очок)

7. Борщівський (59 очок)

8. Зборівський (27 очок)

Наводимо результати переможців та призерів в особистому заліку серед ДЮСШ:

Дівчата, 800 м:

1. Ольга Славська (2.33,4) – Тернопільська районна ДЮСШ, тренер Ігор Чайка;

2. Катерина Войціховська (2.34,5) – Тернопільська районна ДЮСШ, тренер Ігор Чайка;

3. Ольга Віцента (2.39,1) – ОДЮСШ Тернопіль, тренер Оксана Дуда.

Юнаки, 1000 м:

1. Володимир Стельмах (3.09,5) – Тернопільська районна ДЮСШ, тренер Ігор Чайка;

2. Максим Купяк (3.11,3) – Тернопільська районна ДЮСШ, тренер Ігор Чайка;

3. Віктор Короленко (3.16,6) – Борщівська ДЮСШ, тренер Володимир Николаїшин.

Юнаки, 2000 м:

1. Вадим Лонський (5.53,9) – Тернопільська районна ДЮСШ, тренер Михайло Борейко.

2. Владислав Кравчук (6.24,1) – Кременецька ДЮСШ, тренер Наталя Цап.

3. Василь Баран (6.31,1) – Збаразька ДЮСШ, тренер Ігор Патроник.

Дівчата, 1000 м:

1. Христина Паньків (3.16,5) – Чортківська ДЮСШ, тренер Валерій Большаков.

2. Тетяна Кунцьо (3.18,13) – Тернопільська районна ДЮСШ, тренер Ігор Чайка.

3. Юлія Грибовська (3.22,3) – Бережанська ДЮСШ, тренер Володимир Дуда.

Дівчата, 1500 м:

1. Надія Луцик (4.51,0) – ОДЮСШ Тернопіль-Зборівська ДЮСШ, тренери Ольга Стефанишина, Володимир Небельський.

2. Оксана Пиж (4.55,0) – ОДЮСШ Тернопіль-Гусятинська ДЮСШ, тренер Ольга Стефанишина.

3. Оксана Більчак (4.58,2) – Зборівська ДЮСШ, тренер Володимир Небельський.

Юнаки, 3000 м:

1. Ярослав Мельник (9.34,3) – Козівська ДЮСШ, тренери Михайло Довбуш, Оксана Дуда.

2. Олександр Гнатюк (9.45,5) – Тернопільська районна ДЮСШ, тренер Ігор Чайка.

3. Віталій Кульба (9.57,8) – Чортківська ДЮСШ, тренер Валерій Большаков.

 

В особистому заліку переможцями та призерами у забігах стали:

Юніорки, 2000 м:

1. Наталія Солтан (6.12,9) – ШВСМ Тернопіль, тренер Михайло Борейко.

2. Людмила Мула (7.25,6) – ОДЮСШ Тернопіль, тренер Ольга Стефанишина.

3. Руслана Вадовська (7.53,4) – Чортківський-Борщівський р-ни, тренер Валерій Большаков.

Жінки, 3000 м:

1. Наталія Олійник (10.05,7) – ШВСМ Тернопіль, тренер Ольга Стефанишина.

2. Тетяна Трачук (11.10,06) – Шумський район, тренер Павло Клочко.

3. Ольга Стадник (13.10,1) – ОДЮСШ «Колос», тренер Віра Зозуля.

Чоловіки, 5000 м:

1. Даньків Руслан (14.25,6) – ШВСМ, Тернопіль-Козівський р-н, тренер Ольга Стефанишина.

2. Іщук Іван (14.47,3) – ОДЮСШ Тернопіль-Шумський р-н, тренер Богдан Дуда.

3. Кулевчук Василь (16.09,3) – ОДЮСШ Тернопіль, тренер Богдан Дуда.

Юніори, 5000 м:

1. Скоромний Микола (15.12,0) – Тернопільський-Чортківський р-ни, тренер Михайло Борейко.

2. Штиюк Назар (16.13,3) – Тернопільський район, тренер Михайло Борейко.

3. Даньків Назар (16.13,6) – ОДЮСШ Тернопіль-Козівський р-ни, тренер Ольга Стефанишина.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити