Визначились переможці чемпіонату Тернопільської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат

18 жовтня 12:54
Переглядів: 111
Вільна боротьба

75 спортсменів стали учасниками чемпіонату області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 1999/00 років народження.

Такі змагання провела обласна дитячо-юнацька спортивна школа. Відбувся захід у спортивному клубі "Галицькі леви", що в приміщенні ЗОШ №23. Юні борці представляли Шумський, Чортківський, Теребовлянський, Збаразький райони та місто Тернопіль, а саме КДЮСШ № 1 та ДЮСШ "Спартак".

Переможцями та призерами змагань серед юнаків стали:

У ваговій категорії 32 кг:

1. Подолянюк Сергій, КДЮСШ № 1;

2. Вовк Юрій, Збаразька ДЮСШ;

3. Бурчак Віктор, КДЮСШ № 1;

Зелененький Юрій, КДЮСШ № 1.

У ваговій категорії 35 кг:

1. Ткач Андрій, Збаразька ДЮСШ;

2. Жезняк Андрій, Збаразька ДЮСШ;

3. Якимець Володимир, КДЮСШ № 1;

Ставничий Михайло, Чортківська ДЮСШ.

У ваговій категорії 38 кг:

1. Павлишин Олег, Збаразька ДЮСШ;

2. Домбровський Валентин, ДЮСШ "Спартак";

3. Коломієць Владислав, Шумська ДЮСШ;

Федаш Микола, Шумська ДЮСШ.

У ваговій категорії 42 кг:

1. Подолянюк Богдан, КДЮСШ № 1;

2. Демкович Андрій, Теребовлянська ДЮСШ;

3. Каліжук Віталій, Шумська ДЮСШ;

Бебко Олександр, Збаразька ДЮСШ.

У ваговій категорії 73 кг:

1. Михальський Олександр, Збаразька ДЮСШ;

2. Михайловський Володимир, Збаразька ДЮСШ;

3. Слободян Костянтин, КДЮСШ № 1;

Смоляк Віталій, КДЮСШ № 1.

У ваговій категорії 85 кг:

1. Михайловський Роман, Збаразька ДЮСШ;

2. Уніят Павло, КДЮСШ № 1;

3. Копистянський Олег, КДЮСШ № 1;

Канюка Денис, КДЮСШ № 1.

У ваговій категорії 59 кг:

1. Чорний Юрій, Теребовлянська ДЮСШ;

2. Ленько Микола, Збаразька ДЮСШ;

3. Абабій Олександр, ДЮСШ "Спартак";

Лечник Арсен, КДЮСШ № 1.

У ваговій категорії 66 кг:

1. Соленінов Олександр, КДЮСШ № 1;

2. Солодкий Михайло, КДЮСШ № 1;

3. Свідрук Денис, Шумська ДЮСШ;

Грушицький Влад, Збаразька ДЮСШ.

У ваговій категорії 47 кг:

1. Рибін Володимир, ДЮСШ «Спартак»;

2. Заставний Юрій, Теребовлянська ДЮСШ;

3. Ковальський Дмитро, Теребовлянська ДЮСШ;

Садляк Петро, Чортківська ДЮСШ.

У ваговій категорії 53 кг:

1. Ільницький Василь, ДЮСШ "Спартак", КДЮСШ № 1;

2. Жирій Святослав, КДЮСШ № 1;

3. Вівчар Антон, Теребовлянська ДЮСШ;

Бучинський Петро, ДЮСШ "Спартак", КДЮСШ № .1

Переможниці змагань серед дівчат:

У ваговій категорії 44 кг — Малищук Наталія, КДЮСШ № 1;

У ваговій категорії 52 кг — Сивак Аліна, КДЮСШ № 1;

У ваговій категорії 57 кг — Мягкота Зіна, КДЮСШ № 1;

У ваговій категорії 70 кг — Журавель Тетяна, КДЮСШ № 1.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити