Визначились переможці чемпіонату Тернопільської області з волейболу

16 травня 15:03
Переглядів: 219
Волейбол

Чемпіонат області з волейболу, який розпочався ще 10 жовтня минулого року, фінішував 10 травня 2015 року на майданчиках обласного фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», що в тернопільському парку ім. Тараса Шевченка.

Дев’ять команд за коловою системою зіграли 18 турів волейбольного турніру у два кола. Тури першого кола тривали до Нового року, потім команди розіграли Кубок області і, починаючи з березня цього року, провели ще дев’ять турів другого кола чемпіонату.

Не програвши жодної зустрічі і набравши максимальну кількість очок – 48, беззаперечними лідерами стали волейболісти Бережанського району. Срібні нагороди у команди «Файне місто» Тернопіль. Їхній здобуток – 37 очок. Третє місце та 36 очок у підсумковій таблиці у волейболістів Борщівського району.

В цьогорічному чемпіонаті поруч з дорослими волейболістами брали участь і дублюючі склади чотирьох команд. Відтак, переможцями серед дублерів стали юнаки Теребовлянського району, друге місце у бережанських волейболістів, треті – тернополяни, і на четвертому місці юнаки Борщівського району.

Чемпіонат області організований обласною федерацією волейболу та департаментом сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Департамент вдячний координатору чемпіонату – Віктору Туркулі та головному арбітру – Роману Єднаківському.

Пропонуємо до Вашої уваги підсумкову турнірну таблицю.