Визначились переможці Extra-liga futsal Awards-2013

02 травня 19:10
Переглядів: 70
валенко

Ось і визначилися лауреати нагороди Extra-liga futsal Awards-2013. Впродовж трьох місяців представники 10 провідних ЗМІ, які висвітлюють футзал, визначали кращих з кращих у минулому році. Цікаво, що в усіх номінаціях були названі представники усіх клубів.

У номінації "Приз за розвиток футзалу" серед 34-х названих кандидатур перемогу здобув президент "ЛТК" Юрій Шацький (46 балів). Людей гідних цієї нагороди багато, але вона одна, тож вітаємо Юрія Михайловича. Іншими фіналістами стали президент "Урагану" Олександр Бубен (28 балів) і президент "Єнакієвця" Андрій Новіков (16 балів).

У номінації "Краща прес-служба" з суттєвим відривом перемогу святкував колектив івано-франківського"Урагану" (46 балів). Конкуренцію своїм сусідам склала "Енергія" (26 балів), а також чудова робота Артема Циганенка в "ЛТК" (18 балів).

У номінації "Відкриття року" в анкетах журналістів було названо 30-ть кандидатур. З мінімальною перевагою перемогу святкував Володимир Разуванов (ЛТК, 32 бали). Другим став "ураганівець" Андрій Сімка (Ураган, 30 балів), причому теж з мінімальним відривом від третього Богдана Свірідова (ЛТК/Єнакієвець, 28 балів).

"Тренером року" став головний тренер "Локомотива" Євген Ривкін, який минулого року також встиг потренувати ще й національну збірну України. Умовне "срібло" виграв ще один тренер сумісник Роман Ковальчик (ЛТК, молодіжна збірна України, 30 балів). Високе третє місце зумів зайняти тренер-дебютантОлександр Косенко (Енергія, 18 балів).

У головній номінації "Кращий гравець" фігурувало 40 претендентів. Чи не забагато? У трійку фіналістів увійшли гравці двох кращих команд минулого сезону. У напруженій боротьбі переміг воротар харківського "Локомотива" і національної збірної України Євген Іваняк (36 балів). Трохи далі розташувався його партнер по обом командам Дмитро Сорокін (32 бали), а на третьому місці опинився Євген Валєнко(Ураган, 22 бали).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: