Визначились переможці юнацького чемпіонату Тернопільської області з футзалу

24 лютого 16:44
Переглядів: 184
футзал

Фінальні змагання чемпіонату області з футзалу серед юнаків 1998-1999 років народження відбулись у фізкультурно-оздоровчому комплексі ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту.

За підсумками зональних змагань, у яких брали участь 18 команд, до фінальної частини вийшли 8 команд. Впевнену перемогу із рахунком 13:3 здобула команда Тернопільської ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту у фінальній зустрічі з командою Шумської ДЮСШ.

Відтак, срібними призерами змагань стали футболісти із Шумська. Гра за 3-4 місця відбулась між командами Підволочиської та Чортківської ДЮСШ. Із рахунком 1:0 у ній перемогли представники Підволочиської ДЮСШ.

5-6 місце розділили команди Зборівської та Бережанської ДЮСШ, сьоме місце посіла команда Кременецької ДЮСШ, восьме – Теребовлянської ДЮСШ.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями та грамотами Тернопільської обласної федерації футболу.