Визначились учасники другого етапу Кубка Івано-Франківщини з волейболу

12 листопада 07:44
Переглядів: 179
волейбол

Нещодавно завершився І етап Кубка області з волейболу. Свої матчі зіграли в Групах "Б-1" та "Б-2".

Дещо несподіваним став результат в Снятині, де Володар Кубка ВК "Залуччя" поступився першоліговій команді ВК "Університет" та вихід "Підвербців" до наступного раунду змагань. А тепер все за порядком.

В Снятині в спорткомплексі місцевої ДЮСШ господарі Групи "Б-1"відкривали матчі своєї групи проти новачка перегонів команди "Водолій-Вікняни" Тлумацький район. Більш титулованіша команда зуміла без проблем, як то кажуть, на класі, здолати свого менш титулованішого суперника 3-0 (25-19, 25-16, 25-13).

А ось в другому матчі цієї групи глядачі побачили вже зовсім іншу гру на майданчику. ФОСК "Прикарпаття" в чотирьох партіях поступилось команді з Івано-франківська ВК "Універиситет". Перший сет, точніше перша його половина, проходила в рівній боротьбі 7:7, але кілька помилок коломийських волейболістів привели до поразки в сеті 17:25. Друга партія пройшла вже за сценарієм коломиян. Хоча її старт був рівним 4:4, 13:13. А вже під завісу сету підопічні Романа Дячука були більш фартовішим, і за це отримали нагороду у вигляді 25:20 на їх користь. Паритет було відновлено, але не надовго…

Третій сет практично став вирішальним. Івано-Франківці вдало атакували, а коломийські гравці нічого не змогли вдіяти в захисті, і як підсумок 25:20 на користь "педагогів". В четвертому сеті підопічні Олександра Лещака довели свою перевагу над суперником дозволивши їм набрати 19 очків. 3-1 на користь ВК "Університет".

Для того, щоб пройти в наступний раунд ВК "Університет" мав вигравати в представників Тлумаччини. І з цим вони прекрасно впорались, зробивши справу за 44 хвилини, (25-21, 25-9, 25-20).

Останнім шансом для виходу в наступний раунд команді з коломийського району мала стати гра проти господарів майданчика ВК "Залуччя". Але на жаль вони не виправдали надії своїх вболівальників. Практично без боротьби була програна перша партія 14:25, в другій партії було схоже щось на боротьбу 20:25, а в третій "залуччани" просто довели справу до логічного завершення 25:19.

Єдиною втіхою стала перемога ФОСК "Прикарпаття" над дебютантами Кубка, командою "Водолій-Вікняни" 3-0. А ось в матчі між ВК "Залуччя" та ВК "Університет" все закінчилось "тай-брейком". В першому сеті команди йшли на рівних аж до рахунку 20:20,а далі клас команди "Залуччя" дався взнаки 25:23. "Педагоги" в другому сеті відповіли тією ж монетою, і зуміли схилити шальки терезів на свою користь 25:22. Третій сет знову залишився за господарями майданчика 25:21, а в четвертому їм не стало 2 переможні м’ячі, щоб перемогти в цьому матчі 23:25. Все вирішив п’ятий, укорочений сет, а точніше його завершення, де більше пощастило першоліговій команді 15:13.

В Групі "Б-2" вищолігова команда "Західрембуд" екзаменувала Чемпіона І ліги за підсумками минулорічного сезону команду "Підвербці". Цікавим в цій грі є той факт, що всі три партії закінчились з рахунком 25:20 на користь "бурштинів". В першому сеті гості навіть програвали 14:16, але зуміли знайти в собі сили і переломити хід матчу. Другий та третій сет повністю пройшли під їхню диктовку, і як результат впевнена перемога 3-0.

А ось в другому матчі проти "Медика" підопічним Івана Рябка було набагато важче здобути бажану "вікторію", особливо в другому сеті, де все закінчилось на більше-менше 28:26. Третя партія пройшла практично без боротьби, мабуть молодим "медикам" не вистачило фізичної сили або вони приберегли її на матч з Підвербцями. 3-0 і "бурштинці" в наступному етапі.

В заключному третьому матчі розігралась друга путівка в наступний раунд, і розіграли її господарі майданчика "Підвербці" та команда "Медик" м. Івано-Франківськ. Цей матч був непростим для господарів. Мабуть вони подумали, що можна, так би мовити, шапками закидати свого суперника, але це виявилось зовсім не так. Перша партія цього матчу показала всю серйозність намірів до боротьби "медиків". Хоч і всередині сету вони програвали 12:15, все ж таки зуміли вирівняти матч і піти вперед 23:22. І тут все закінчилось "тай-брейком", де фортуна була більш прихильніша до гостей 28:26.

Друга партія матчу завершилась також грою на більше-менше, але на цей раз її переможець змінився 25:23. Мабуть не вистачило івано-франківцям більше сил і вони з легкістю програли третю та четверті партії відповідно 25:11 та 25:15. Отже, 3-1 на користь господарів майданчика.

До наступного ІІ етапу вийшли "Західрембуд", ВК "Університет", ВК "Залуччя" та "Підвербці" с. Підвербці. Команда з Бурштина разом з ВК "Залуччя" приєдналась до команд "Володар" та СК "Нафтохімік", а ВК "Університет" та "Підвербці" зіграє разом із СК "Прибилів" та "Підгір’я". Матчі ІІ етапу Кубка області з волейболу серед чоловічих команд сезону 2014-2015 року відбудуть 20 та 21 грудня 2014 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: