Визначилися переможці баскетбольного чемпіонату Львова

28 вересня 12:02
Переглядів: 140
Баскетбол

Після тривалої літньої перерви між регулярною частиною та стадією плей-офф, команди-півфіналісти завершили чемпіонат Львова сезону 2014-15 рр.

Переможцем виявилася команда БК «Політехніка».

В півфіналі «політехи» перемогли команду СКІФ, а у фіналі вийшли переможцями в грі з БК «Медін». Майбутні медики у півфіналі здолали БК «Львів». В матчі за третє місце БК «Львів» взяв вгору над СКІФом та посів 3 місце в чемпіонаті.

Підсумкова таблиця першої четвірки:

1. БК «Політехніка»
  2. БК «Медін»
  3. БК «Львів»
  4. СКІФ
  5.

Вітаємо переможців та призерів чемпіонату!

А вже 19 та 20 вересня відбувся перший тур I відкритого чемпіонату Львова з баскетболу. Новий сезон чемпіонату пройде в новому форматі та з деякими змінами.

Відбулися зміни в переліку команд-учасниць чемпіонату - тепер право називатися найсильнішою командою Львівської області виборюватимуть такі команди: