Визначилися переможці Х Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців

07 вересня 10:30
Переглядів: 142
державні службовці

Цими вихідними на спортивній базі Національного університету «Львівська політехніка» відбулися фінальні змагання ювілейної Х Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців.

На змагання прибули переможці зональних змагань в кількості 118 осіб, які представляли збірні 14 районів Львівської області, а також команда ГУДКС України у Львівській області та команда ЛОДА. Серед учасників змагань виявилося чимало багато керівників райдержадміністрацій та департаментів облдержадміністрації.

На урочистому відкритті фінальної частини Спартакіади спортивні команди державних службовців привітали начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА  Юрій Майборода, голова Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» Віктор Первачук. Головний суддя Спартакіади Ігор Власенко представив старших суддів з видів спорту й оголосив порядок організації змагань з усіх видів програми.

Змагання з футзалу відбувалися в двох групах «А» і «В». Для перемоги в групі «А» досвідчена команда ГУДКС України доклала максимум зусиль, щоб отримати перевагу над своїми суперниками з Самбірського та Кам'янко-Бузького районів. В групі «В» перемогу здобула молода ЛОДА, яка взяла гору над суперниками завдячуючи працездатності молодих гравців.

В грі за ІІІ-тє місце між командами Самбірського та Перемишлянського районів відбувалося активне протистояння, боротьба проходила за кожний м’яч до останньої секунди гри, але все ж-таки шальки терезів схилилися на користь Самбірського району.

В змаганнях з волейболу взяло участь п’ять команд, які так само були розбиті на дві підгрупи «А» і «В». До складу першої підгрупи входили команди Жидачівського, Миколаївського та Турківського районів, а до другої підгрупи команди ЛОДА та Жовківського району. У першій підгрупі команда Жидачівського району без особливого напруження здобула впевнену перемогу, а у другій підгрупі Жовківський район здолав опір команди ЛОДА. В грі за третє місце з мінімальною перевагою перемогу над командою ЛОДА здобув дружній колектив Миколаївського району. У фінальній грі між командами Жидачівського та Жовківського районів відбулася цікава, видовищна боротьба, але все ж таки волейболісти Жидачівської команди виглядали зібраніше, не допускали помилок в прийомі і передачі м’яча, що дозволило їй довести гру до перемоги.

У змаганнях з настільного тенісу перемоги здобули досвідчені учасники попередніх Спартакіад – Олег Бонцаревський (ЛОДА) серед чоловіків та Надія Самборська (Жидачівський район) серед і жінок.

В змагання з шахів серед чоловіків перемогу здобув неодноразовий переможець цих змагань Василь Ладанай з Самбора, а ось у жінок за відсутності багаторазової чемпіонки всіх попередніх Спартакіад Ірини Коцюб'як (ЛОДА) перемогу святкувала Оксана Демкович з Перемишлянщини.

У турнірі з шашок серед чемпіонів також не було нових прізвищ. Серед чоловіків перемогу здобув багаторазовий переможець цих змагань Богдан Москаль з Турківського району, а у жінок - Тетяна Карабін з Жидачева.

За підсумками фінальних змагань усі переможці та призери відзначені кубками, медалями та грамотами управління фізичної культури та спорту ЛОДА та ЛОО ФСТ «Спартак».

Саме з числа переможців буде сформовано збірну команду державних службовців Львівської області яка 27.09 – 01.10.2016 року змагатиметься у фіналі Всеукраїнської Спартакіади у м. Ужгороді.

Результати фінального етапу Х Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців в ігрових та індивідуальних видах спорту й у загальнокомандному комплексному заліку:

ФУТЗАЛ

І місце – ГУДКСУ

ІІ місце – ЛОДА

ІІІ місце – Самбірський р-н

IV місце – Перемишлянський р-н

V місце – Кам'янсько-Бузький р-н

VІ місце – Миколаївський р-н

ВОЛЕЙБОЛ

І місце – Жидачівський р-н

ІІ місце – Жовківський р-н

ІІІ місце – Миколаївський р-н

IV місце – ЛОДА

V місце – Турківський р-н

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

чоловіки

І місце - О. Бонцаревський (ЛОДА)

ІІ місце - Р. Лисишин (Сколівський р-н)

ІІІ місце - О. Цікало (Жовківський р-н)

жінки

І місце - Н. Самборська (Жидачівський р-н)

ІІ місце - М. Копейка (Сокальський р-н)

ІІІ місце - Т. Шеремета (ЛОДА)

ШАХИ

чоловіки

І місце - В. Ладанай (Самбірський р-н)

ІІ місце - Є. Гладиш (Пустомитівський р-н)

ІІІ місце - І. Буряк (ГУДКСУ)

жінки

І місце - О. Демкович (Перемишлянський р-н)

ІІ місце - Л. Гижко (ЛОДА)

ІІІ місце - Т. Ласкава (ГУДКСУ)

ШАШКИ

чоловіки

І місце - Б. Москаль (Турківський р-н)

ІІ місце - Я. Одноріг (ЛОДА)

ІІІ місце - І. Наконечний (Миколаївський р-н)

жінки

І місце - Т. Карабін (Жидачівський р-н)

ІІ місце - Л. Петришин (ЛОДА)

ІІІ місце - О. Цуняк (Турківський р-н)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: