Визначилися переможці кубку та чемпіонату львівської області з важкої атлетики

25 січня 17:30
Переглядів: 313
Важка атлетика

Нещодавно завершилися  змагання Кубку та чемпіонату Львівської області з важкої атлетики. У змаганнях цьогоріч взяли участь понад 50 важкоатлетів. Набуває популярності також цей вид спорту і серед жінок. На обласних змаганнях їх виступало 13.

На параді відкриття змагань прапор піднімали майстри спорту, найсильніші важкоатлети області: Гоза Володимир та Заяць Ольга.

Серед жінок було представлено 5 команд, а серед чоловіків 7 команд.

Найсильнішими стали представниці ФСТ «Колос» (686 очок), другими стали жінки ФСТ «Спартак» (602 очки), третіми – важкоатлети КДЮСШ «ім. Ю. Кутенка» ЗСУ (274 очки).

Боротьба чоловічих команд склалася вкрай напруженою. Першими стали представники ФСТ «Спартак» (2698 очок), другими важкоатлети ФСТ «Динамо» (2658 очок), а третіми ФСТ «Колос» (2257 очок).

Володарем Кубку Львівської області серед жінок стала майстер спорту Заяць Ольга, а серед чоловіків – майстер спорту Олевич Віталій.

Цей старт став першими змаганнями 2017 року, а також відбірковими для участі спортсменів Львівщини у Кубку України в Чернігові, що відбудеться з 1.02 до 4.02.2017 року.

В особистій першості серед жінок призерами стали:

Петрук Ярина – 1 місце, КДЮСШ «ім.Кутенка» ЗСУ (тренер: Товстоног О.Ф.) – у ваговій категорії до 48 кг.

Заяць Ольга – 1 місце, СДЮСШОР «Богатир» ФСТ Колос (тренери: Товстоног О.Ф., Кононенко В.І., Гентош А.В.) – у ваговій категорії до 53 кг.

Коробова Вікторія – 1 місце, ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак (тренери: Братко С.П., Бутенко Ю.О.) – у ваговій категорії до 58 кг.

Баранкевич Віра – 2 місце, СДЮСШОР «Богатир» ФСТ Колос (тренер: Лишега Ю.Т.) – у ваговій категорії до 58 кг.

Закашевська Маргарита – 1 місце, КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо (тренери: Плюта В.Є., Кінарьов В.А., Тузяк С.Я.) – у ваговій категорії до 63 кг.

Юркевич Діана – 2 місце, ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак (тренер:Юркевич Г.В.) – у ваговій категорії до 63 кг.

Андрющенко Анастасія – 3 місце, КДЮСШ «ім.Кутенка» ЗСУ (тренер: Товстоног О.Ф.) – у ваговій категорії до 63 кг.

Константинова Софія – 1 місце, СДЮСШОР «Богатир» ФСТ Колос (тренери: Товстоног О.Ф., Кононенко В.І.) – у ваговій категорії до 69 кг.

Недавня Аліна – 2 місце, ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак (тренер: Корчинський О.В.) – у ваговій категорії до 69 кг.

Курмаз Анна – 3 місце, ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак (тренер: Корчинський О. В.) – у ваговій категорії до 69 кг.

Тіщенко Юлія – 1 місце, ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак (тренер: Корчинський О. В.) – у ваговій категорії до 75 кг.

Нагорнюк Діана – 1 місце, СДЮСШОР «Богатир» ФСТ Колос (тренери: Товстоног О.Ф, Кононенко В.І.) у ваговій категорії до 90 кг.

В особистій першості серед чоловіків призерами стали:

Пелех Олег – 1 місце, СДЮСШОР «Богатир» ФСТ Колос (тренер: Лишега Ю.Т.) у ваговій категорії до 56 кг.

Данько Олег – 2 місце, ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак (тренер: Корчинський О. В.) – у ваговій категорії до 56 кг.

Махмудов Мурат – 1 місце, СДЮСШОР «Богатир» ФСТ Колос (тренер: Єсін С.О.) – у ваговій категорії до 62 кг.

Галій Володимир – 2 місце, ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак (тренери: Гентош А.В., Гентош В.М.) – у ваговій категорії до 62 кг.

Гондзьо Юрій – 3 місце, ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак (тренери: Гентош В.М., Косів О.І.) – у ваговій категорії до 62 кг.

Даниленко Павло – 1 місце, ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак (тренер: Братко С.П.) – у ваговій категорії до 69 кг.

Коваль Тарас – 2 місце, КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо (тренери: Плюта В.Є., Кінарьов В.А., Тузяк С.Я.) – у ваговій категорії до 69 кг.

Городинець Ростислав – 3 місце, КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо (тренери: Плюта В.Є., Кінарьов В.А., Тузяк С.Я.) – у ваговій категорії до 69 кг.

Николин Олег – 1 місце, ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак (тренери: Гентош А.В., Гентош В.М.) – у ваговій категорії до 77 кг.

Товстоног Олександр – 2 місце, ФСТ Україна (тренер: Науменко В.С.) – у ваговій категорії до 77 кг.

Приймак Богдан – 3 місце, ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак (тренери: Гентош В.М., Косів О.І.) – у ваговій категорії до 77 кг.

Буряк Маркіян – 1 місце, КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо (тренери: Плюта В.Є., Кінарьов В.А., Тузяк С.Я.) – у ваговій категорії до 85 кг.

Терлак Віталій – 2 місце, ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак (тренери: Гентош А.В., Гентош В.М.) – у ваговій категорії до 85 кг.

Горбач Назарій – 3 місце, КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо (тренери: Плюта В.Є., Кінарьов В.А., Тузяк С.Я.) – у ваговій категорії до 85 кг.

Олевич Віталій – 1 місце, ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак (тренери: Гентош А.В., Гентош В.М.) – у ваговій категорії до 94 кг.

Козюпа Олег – 2 місце, СДЮСШОР «Богатир» ФСТ Колос (тренери: Товстоног О.Ф., Кононенко В.І.) – у ваговій категорії до 94 кг.

Лазарович Андрій – 3 місце, КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо (тренер: Мартинюк Я.О.) – у ваговій категорії до 94 кг.

Кінах Тарас – 1 місце, ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак (тренер: Рекша В.М.) – у ваговій категорії до 105 кг.

Яремчук Назарій – 2 місце, ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак (тренер: Юркевич Г.В.) – у ваговій категорії до 105 кг.

Мусійовський Віталій – 1 місце, ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак (тренер: Братко С.П.) – у ваговій категорії понад 105 кг.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: