Визначилися переможці обласного легкоатлетичного кросу

04 жовтня 17:30
Переглядів: 140
Біг

Цими днями у Стрийському парку Львова завершився чемпіонат Львівської області з легкоатлетичного кросу.

Організаторами змагань виступили управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації та федерація легкої атлетики Львівської області. Головний суддя змагань: Михайло Сташків (м. Львів).

Переможці визначалися у кількох вікових групах: чоловіки, жінки, юніори, юніорки 1997-1998 р.н. (дистанція 3 км), юнаки, дівчата 1999-2000 р.н (дистанція 2 км); молодші юнаки, молодші дівчата 2001 р.н. (дистанція 1 км).

Загалом участь у легкоатлетичному кросі взяли понад 60 кращих спортсменів –легкоатлетів Львівської області.

Високим спортивно-технічним рівнем відзначилися: Софія Данча (м. Червоноград), Максим Шевчук (м. Стрий), Гедз Юлія (м.Львів), Станіслав Козак (Буський район), Ірина Плем’янник (Буський район), Андрій Мороз (м. Львів), Оксана Райта (Сокальський район), Богдан-Іван Городиський (м. Львів) та ін.

Переможцями обласного легкоатлетичного кросу 2016 року виявилися:

дівчата 2001 р.н. і молодші, 1 025 метрів

Прізвище, ім’я

Результат

Тренер

1

Данча Софія

3.32

Хомяк О.

2

Штибель Діана

3.34

Єретик В.Ю.

3

Овсінська Оксана

3.42

Сташків А.Ю.

юнаки 2001 р.н. і молодші, 1 025 метрів

Прізвище, ім’я

Результат

Тренер

1

Шевчук Максим

3.08

Тимків М.Т.

2

Гавриляк Орест

3.09

Калантаєвський О.

3

Семенюк Павло

3.10

Єретик В.Ю.

дівчата 1999 - 2000 р.н., 2 050 метрів

Прізвище

Ім’я

Результат

Тренер

1

Гедз Юлія

8.10

Калантаєвський О.

2

Фесун Тетяна

8.11

Сташків А.Ю.

3

Фесун Софія

8.28

Сташків А.Ю.

юнаки 1999 – 2000 р.н., 2 050 метрів

Прізвище, ім’я

Результат

Тренер

1

Козак Станіслав

6.12

Єретик В.Ю.

2

Босак Назарій

6.48

Єретик В.Ю.

3

Залевський Олек

6.54

Лещишин О.І.

юніорки 1997 – 1998 р.н.,  3 075 метрів

Прізвище, ім’я

Результат

Тренер

1

Плем’янник Ірина

11.04

Єретик В.Ю.

2

Малиш Світлана

13.05

Васильків Н.Л.

3

Роздольська Зоряна

15.00

Васильків Н.Л.

юніори 1997 – 1998 р.н., 3 075 метрів

Прізвище, ім’я

результат

Тренер

1

Мороз Андрій

9.52

Лотоцький І.Р.

2

Федірко  Владислав

10.21

Лотоцький І.Р.

3

Голуб  Роман

10.26

Лотоцький І.Р.

жінки 1996 і старші, 3 075 метрів

Прізвище, ім’я

Результат

Тренер

1

Райта Оксана

10.53

Сташків М.В., Кретів О.М.

2

Петрова Оксана

12.13

Сташків М.В.

3

Євстратьєва  Тетяна

13.32

Сташків М.В.

чоловіки, 1996 р.н. і старші, 3 075 мметрів

Прізвище, ім’я

Результат

Тренер

1

Городиський Богдан-Іван

9.13

Хіміон Т.В.

2

Шостак Михайло

9.51

Прокопенко В.І

3

Латишев Юрій

10.08

Кондюх Я. 

Автор: Оксана Вацеба
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити