Визначилися переможці обласних комплексних спортивних змагань 2016 року

17 листопада 16:28
Переглядів: 218
Спорт

Управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації підвело підсумки проведення обласних комплексних спортивних змагань 2016 року за програмою ХХV спортивних Ігор Львівщини, ІХ обласних ігор ветеранів спорту та ІІ спортивних ігор серед людей з інвалідністю, присвячених 160-річчю від дня народження Івана Франка та 150-річчю від дня народження Михайла Грушевського

Традиційні комплексні спортивно-масові змагання за участю збірних команд міст та районів Львівської області проводяться управлінням фізичної та спорту Львівської облдержадміністрації за активної участі обласних центрів «Спорт для всіх», «Інваспорт», обласної Асоціації ветеранів спорту, обласних федерацій з видів спорту та відділення НОК України у Львівській області.

Ігри Львівщини-2016, спрямовані на популяризацію фізичної культури та спорту, залучення населення області до регулярних занять різними видами спорту, пропаганду здорового способу життя, складалися з 19 видів програми й відбулися у спільному форматі в категоріях «Дорослі спортсмени» (віком від 18 років та старші), «Ветерани спорту» (віком 40 років і старші), «Спортсмени з інвалідністю» (особи з вадами зору, слуху і ураженнями опорно-рухового апарату). У фінальній стадії змагань, яким передували відбіркові чемпіонати міст та районів, взяли участь 1 790 спортсменів – представники збірних команд усіх районів та міст обласного значення Львівщини.

Фінальні етапи відбувалися на території усієї області у 13 містах: Броди (волейбол); Дрогобич (гирьовий спорт); Жовква (настільний теніс); Новояворівськ (шахи), Сокаль («Мама, тато і я – спортивна сім’я”); Миколаїв, Самбір (баскетбол 3х3); Стрий, Жидачів (пляжний волейбол); Новий Розділ (шашки); Дубляни (рукоборство); Сколівський район (оздоровчий туризм); Львів (бадмінтон, плавання, легкоатлетичний крос, змагання допризовної молоді).

Найактивнішими учасниками Ігор виявилися команди Жовківського, Пустомитівського, Самбірського, Стрийського, Бродівського районів та міст Червоноград, Новий Розділ, Самбір, Стрий, Дрогобич. Найменш активними виявилися представники Кам’янсько-Буського, Золочівського, Дрогобицького, Перемишлянського районів та міст Моршина, Трускавця, Львова. Команди міста Борислава зовсім не брали участі в іграх ветеранів спорту.

Доцільно відзначити активізацію і структуризацію спортивного руху в системі «Інваспорт» в Буському, Миколаївському, Стрийському районах та в містах Новий Розділ, Моршин. Дрогобич, Стрий.

Переможці та призери обласних комплексних змагань 2016 року за програмою ХХV спортивних Ігор Львівщини серед районів:

1. Сокальський район (434 очки)

2. Жовківський район (414,5 очок)

3. Пустомитівський район (359,5 очок)

серед міст:

м. Червоноград (457 очок)
м. Новий Розділ (401 очко)
м. Самбір (368,5 очок)

За програмою ІХ обласних іграх ветеранів спорту серед районів:

1. Сокальський район (255 очок)

2. Пустомитівський район (215 очок)

3. Миколаївський район (196 очок)

серед міст:

м. Новий Розділ (249 очок)
м. Стрий (233 очки)
м. Самбір (137 очок)

В змаганнях серед людей з інвалідністю серед районів:

Буський район (152 очки)
Миколаївський район (96 очок)
Стрийський район (93 очки)

серед міст:

м. Новий Розділ (183 очки)
м. Моршин (124 очки)
м. Дрогобич (65 очок).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: