Визначилися переможці обласних змагань серед допризовної молоді

25 березня 11:15
Переглядів: 70
Допризовники

21-22 березня 2015 року на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту управління спорту МО України у місті Львові відбулися змагання обласні змагання серед допризовної молоді за програмою ХХІV спортивних Ігор Львівщини, присвячених Року Андрея та Климентія Шептицьких.

Захід проведено управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівським обласним центром фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх” за активної підтримки обласного військового комісаріату, Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України, комплексної ДЮСШ ім. Юрія Кутенка.

Учасників змагань, а серед них збірні команди районів області та міст обласного значення, вітали заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба, представник Львівського обласного військового комісаріату капітан Олег Полутренко, заступник начальника обласного центру «Спорт для всіх» Валерій Янюк, заступник начальника бази літніх видів спорту МО України майор Володимир Михайлов та ін. Неабияке захоплення учасників церемонії урочистого відкриття змагань викликали показові виступи з рукопашного бою за участю курсантів Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (керівник Сергій Романчук).

Програма змагань складалася з таких випробувань: плавання (50 м), метання гранати, стрільба кульова, біг (100 м), підтягування на перекладині, легкоатлетичний крос (1 000 м). Переможці визначалися у командній та особистій першості.

Загалом у змаганнях взяли участь 27 команд юнаків допризовного віку, які представляли 11 збірних команд міст обласного значення (місто Львів було представлено кількома командами - Залізничного, Личаківського, Сихівського та Франківського адміністративних районів) та 16 команд районів області, всього 132 учасники.

Команди Городоцького, Камʼянсько-Бузького, Мостиського, Турківського районів та міста Борислава не прибули на змагання.

Найкращу підготовку продемонструвала команда допризовної молоді Сихівського району міста Львова, друге місце виборола команда міста Стрия, трете – Яворівського району.

Серед кращих юнаків за сумою багатоборства виявилися львів’яни Руслан Дацьков, Андрій Гундер, Андрій Синенький. Особливу увагу організаторів змагань, представників ЗМІ було прикуто до змагань з кульової стрільби, які проводилися у 25-метровому тирі у вправі МГ-1 з малокаліберної гвинтівки, де найвлучнішими виявилися Степна Мороз (Миколаївський район), Білинець Михайло (Сколівський район), Гундер Андрій (м. Львів).

Результати командної першості

 

  1. Сихівський район м. Львова

18783,4

оч.

  1. м. Стрий

16377,6

оч.

  1. Яворівський район

14874,4

оч.

  1. м. Червоноград

14708,2

оч.

  1. Буський район

14082,0

оч.

  1. Пустомитівський район

13103,8

оч.

  1. м. Самбір

12369,8

оч.

  1. м. Новий Розділ

11919,8

оч.

  1. Миколаївський район

10889,2

оч.

  1. Золочівський район

10837,0

оч.

  1. Жовківський район

10307,0

оч.

  1. Бродівський район

9770,4

оч.

  1. Сколівський район

9765,0

оч.

  1. Сокальський район

9651,6

оч.

  1. Самбірський район

9286,0

оч.

  1. Радехівський район

8161,4

оч.

  1. м.Трускавець

7753,6

оч.

  1. Перемишлянський район

7635,0

оч.

  1. Старосамбірський район

6446,0

оч.

  1. Дрогобицький район

6302,0

оч.

  1. Стрийський район

4754,4

оч.

  1. м. Моршин

4486,4

оч.

  1. Жидачівський район

4012,4

оч.

  1. м. Дрогобич

2844,4

оч.

поза конкурсом – Личаківський район м.Львова

16293,6

оч.

поза конкурсом – Франківський район м.Львова

7558,4

оч.

поза конкурсом – Залізничний район м.Львова

6567,6

оч.

 

Результати особистої першості

 

Багатоборство

  1. Дацьков Руслан (м. Львів)

4293,2

оч.

  1. Гундер Андрій (м. Львів)

4131,0

оч.

  1. Синенький Андрій (м. Львів)

3971,2

оч.

 

Плавання 50 м, відкритий басейн

  1. Бучинський Богдан (м. Червоноград)

28,43

сек

  1. Намис Віталій (м. Червоноград)

30,00

сек

  1. Гундер Андрій (м. Львів)

36,50

сек

 

Метання гранати

  1. Гнида Віталій (м. Львів)

55,0

м

  1. Дацьков Руслан (м. Львів)

52,7

м

  1. Тимків Остап (Перемишлянський район)

48,3

м

 

Кульова стрільба

  1. Мороз Степан (Миколаївський район)

39

очок

  1. Білинець Михайло (Сколівський район)

39

очок

3. Гундер Андрій (м.Львів)

38

очок

 

Біг 100 м

  1. Паславський Василь (м.Самбір)

11,20

сек.

  1. Синенький Андрій (м. Львів)

12,10

сек.

  1. Заріцький Олег (м. Львів)

12,20

сек.

 

Підтягування

  1. Телевка Максим (м. Червоноград)

19

разів

  1. Труш Роман (м. Червоноград)

19

разів

  1. Шифон Віталій (Золочівський район)

18

разів

 

Біг 1 000 м

  1. Босак Назарій (Буський район)

2,53.5

хв.

  1. Піхо Михайло (Самбірський район)

2,55,5

хв.

  1. Грищишин Ярослав (м. Стрий)

2,57.5

хв.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити