Визначилися переможці обласних змагань з бадмінтону

02 квітня 21:34
Переглядів: 82
бадмінтон

30 березня 2014 року у спортивному залі Обласної ДЮСШ (м.Львів, вул. У.Самчука, 8) успішно завершилися обласні змагання з бадмінтону за програмою ХХІІІ спортивних ігор Львівщини, присвячених Року Т.Шевченка в Україні, та VІ обласних ігор ветеранів спорту, присвячених 75-річчю створення Львівської області.

Захід проведено управлінням з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівським обласним центром фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх”, обласною Асоціацією ветеранів спорту та федерацією бадмінтону Львівщини.

Збірні команди районів та міст обласного значення змагалися у двох вікових категоріях – „Дорослі” (1996 р.н. та старші) та „Ветерани” (1974 р.н. та старші).

Головний суддя змагань – Іван Каратник (м. Львів).

Загалом у змаганнях взяли участь 12 команд з різних районів таміст Львівщини (у категорії „Дорослі” – 11 команд, у категорії „Ветерани” – 10 команд), 47 учасників.

Переможці визначалися у командному та індивідуальному заліку.

Найкращім чином показали себе бадмінтоністи команди Галицького району міста Львова, виборовши перші місця у обох вікових категоріях. Інші призові місця посіли: команди Жовківського та Дрогобицького районів області – серед дорослих, команди міста Новий Розділ та Пустомитівського району – серед ветеранів.

В індивідуальному заліку відзначилися: Назар Крисай, Володимир Гелетій, Віра Мудра (Львів), Оксана Несторко (Жовківський район); Тетяна Верестун (Новий Розділ) та ін.

Командна першість:

Дорослі

І місце – м.Львів (Галицький район)

ІІ місце – Жовківський район

ІІІ місце – Дрогобицький район

ІV місце – Пустомитівський район

V місце – м. Новий Розділ

VІ місце – м. Стрий

VІІ місце – Сокальський район

VІІІ місце – Миколаївський район

ІХ місце – Жидачівський район

Х місце – м. Дрогобич

ХІ місце – Стрийський район

Ветерани

І місце – м.Львів (Галицький район)

ІІ місце – м. Новий Розділ

ІІІ місце – Пустомитівський район

ІV місце – м. Стрий

V місце – Миколаївський район

VІ місце – Мостиський район

VІІ місце – Жидачівський район

VІІІ місце – м.Дрогобич

ІХ місце – Стрийський район

Х місце – Сокальський район

Особиста першість (серед чоловіків):

Дорослі

І місце – Крисай Назар (м.Львів)

ІІ місце – Качмар Богдан (м.Львів)

ІІІ місце – Конєв Іван (Жовківський район)

Ветерани

І місце – Гелетій Володимир (м.Львів)

ІІ місце – Яксманицький Юрій (Мостиський район)

ІІІ місце – Бабський Андрій (м.Львів)

Особиста першість (серед жінок):

Дорослі

І місце – Несторко Оксана (Жовківський район)

ІІ місце – Коробкова Оксана (м. Львів)

ІІІ місце – Баволяк Надія (Пустомитівський район)

Ветерани

І місце – Мудра Віра (м.Львів)

ІІ місце – Верестун Тетяна (м. Новий Розділ)

ІІІ місце – Табака Зоряна (Пустомитівський район)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити