Визначилися переможці відкритого чемпіонату Львівської обласної організації ФСТ "Україна" з велокросу

05 листопада 08:38
Переглядів: 174
велоспорт

За підтримки Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна», федерації велосипедного спорту Львівської області, ДТГО "Львівська залізниця" 1-2 листопада 2014 року на території львівського парку "Погуляка" тривали відкриті змагання з велокросу.

Участь у цих велосипедних змаганнях взяли спортсмени львівських дитячо-юнацьких спортивних шкіл віком від 10 років та ветерани велоспорту, найстаршому з яких виповнився 71 рік.

Головний суддя – суддя першої категорії В. Романєнков (м.Львів).

велоспорт

велоспорт

Учасники велокросу змагалися в індивідуальних та групових перегонах на дистанціях: 1,5 км (молодші дівчата, молодші юнаки), 3 км (дівчата, юнаки); 4,5 км (дівчата, юнаки, юніорки, жінки); 5,5 км (юніори, чоловіки, ветерани)

Серед кращих відзначилися: Марія Єлманова, Віктор Біляк, Маркіян Міхенько (ДЮСШ «Іскра»); Назар Глушко, Богдана Солтис, Марія Шматолоха, Валерій Романенков, Маркіян Параняк (ДЮСШ «Локомотив»); Любомир Лола, Владислав Пятночко (КДЮСШ імені Ю. Кутенка) та ін.

велоспорт

велоспорт

Серед ветеранів кращими були Андрій Васевич, Йосиф Пазяк, Юрій Сусол (СК «Тандем»).

В парку «Погулянка» незабаром відбудуться ще кілька змагань з велокросу для усіх бажаючих: 8-9 листопада та 15-16 листопада ц.р. Зареєструватися можна у вказані дні з 10 години. Заїзд в парк з вул. Пасічної 64.

велоспорт

велоспорт

Результати
№ п/п № уч-ка Прізвище, ім'я Рік нар. Школа Результат
Індивідуальна гонка
 Молодші дівчата (2002  р.н. і молодші) - 1,5 км
          шв.пер. 18,03 км/г
1 54 Єлманова Марія 03 "Іскра" 4.59,40  
2 21 Паламарчук Юлія 02 "Локомотив" 5.57,40  
3 9 Шматолоха Божена 04 "Локомотив" 7.14,02  
4 22 Николишин Ольга 02 "Локомотив" 7.14,48  
5 14 Бричкінв Єлізавета 02 "Локомотив" 7.14.96  
6 10 Коваленко Аліна 03 "Локомотив" 7.15.,00  
7 12 Белінська Анна 02 "Локомотив" 7.16,47  
8 4 Амехіна Оксана 03 "Локомотив" 7.16.05  
9 8 Солтис Марія 02 "Локомотив" 7.16.67  
             
 Молодші юнаки (2002  р.н. і молодші) - 1,5 км
          шв.пер. 24,65 км/г
1 27 Глушко Назар 02 "Локомотив" 3.39,02  
2 103 Косяк Віктор 02 ім. Кут. 3.49,12  
3 86 Пятночко Владислав 04 ім. Кут. 3.52,00  
4 16 Паєнцький Ігор 02 "Локомотив" 3.59,16  
5 84 Литвин Павло 03 ім. Кут. 4.08,12  
6 85 Іванов Олександр 02 ім. Кут. 4.30,27  
7 90 Синиця Денис 02 ім. Кут. 4.32,28  
8 116 Стахів Олексндр 03 ДЮСШ №2 Чер-д 4.37,12  
9 112 Бабій Денис 02 ім. Кут. 4.38,12  
10 83 Іваніна Владислав 02 ім. Кут. 4.53,37  
11 25 Яцишин Святослав 03 "Локомотив" 4.59,17  
12 96 Козловський Володимир 02 ім. Кут. 5.24,11  
13 11 Миронов Любомир 04 "Локомотив" 6.07,12  
14 8 Перетятко Олександр 04 "Локомотив" 6.54,94  
15 2 Масловський Юрій 02 "Локомотив" 6.55,01  
16 10 Гайса Олексій 02 "Локомотив" 6.55,32  
17 119 Глущенко Віталій  02 ДЮСШ №2 Чер-д 6.55,48  
18 12 Гарасич Юліан 02 "Локомотив" 6.55,73  
19 9 Антонів Роман 03 "Локомотив" 6.55,89  
20 14 Федусів Роман 02 "Локомотив" 6.55,97  
21 20 Михайлюньо Михайло 02 "Локомотив" 6.56,12  
22 34 Романир Назарій 02 "Локомотив" 6.56,19  
23 118 Мартинюк Демян 02 ДЮСШ №2 Чер-д 6.56,28  
25 21 Дикий Орест 03 "Локомотив" 6.56,47  
26 8 Заверуха Юрій 04 "Локомотив" 6.56,58  
27 31 Бондаренко Богдан 03 "Локомотив" 6.56,62  
28 27 Ханас Андрій 02 "Локомотив" 6.56,84  
29 117 Дудчак Валентин 02 ДЮСШ №2 Чер-д 6.56,97  
30 21 Червінка Микола 02 "Локомотив" 6.58,11  
31 19 Боначев Михайло 02 "Локомотив" 6.58,47  
32 3 Голинський Остап 02 "Локомотив" 7.00,06  
             
№ п/п № уч-ка Прізвище, ім'я Рік нар. Школа Результат
Дівчата  (2000 - 2001 рр. нн.) - 3 км
          шв.пер.24,19 км/г
1 11 Солтис Богдана 00 "Локомотив" 7.26,42  
2 10 Горбацьо Соломя 00 "Локомотив" 7.57,41  
3 3 Брик Тетяна 01 "Локомотив" 9.29,12  
4 5 Білявська Юлія 00 "Локомотив" 9.33,27  
5 102 Паньків Юлія 01 ім. Кут. 9.52,42  
6 9 Кирієнко Вікторія 00 "Локомотив" 9.52,67  
7 21 Бондаренко Софія 01 "Локомотив" 9.52,84  
8 28 Бондар Олена 01 "Локомотив" 9.53,12  
9 14 Поливода Ксенія 01 "Локомотив" 9.53,26  
10 27 Дмитерко Наталія 01 "Локомотив" 9.55,48  
             
Юнаки  (2000 - 2001 рр. нн.) - 3 км
          шв.пер.27,76 км/г
1 104 Лола Любомир 00 ім. Кут. 6.29,00  
2 19 Бротенков Альберт 00 "Локомотив" 6.39,00  
3 50 Канака Марян 00 "Іскра" 6.50,00  
4 42 Гудзь Назар 00 "Іскра" 6.54,12  
5 63 Сусол Олесь 01 "Іскра" 6.59,11  
6 67 Голяк Артем 00 "Іскра" 7.17.09  
7 32 Прокопенко Юрій 01 "Локомотив" 7.29.41  
8 10 Миронов Володимир 01 "Локомотив" 8.01,14  
9 9 Бенницький Степан 01 "Локомотив" 9.09,45  
10 55 Колодій Артем 00 "Іскра" 9.12,84  
11 44 Кобилецький Микола 01 "Іскра" 9.14,78  
12 8 Матвій Ростислав 01 "Локомотив" 9.30,00  
13 93 Єзерський Дмитро 01 ім. Кут. 9.48,03  
14 14 Горенко Назар 01 "Локомотив" 9.55.16  
15 65 Бабій Вадим 01 "Іскра" 10.30,00  
16 106 Воронцов Максим 01 ім. Кут. 11.34,07  
17 2 Барна Віталій 00 "Локомотив" 11.34,19  
18 14 Гуляєв Павло 01 "Локомотив" 11.34,47  
19 21 Ющенко Віктор 01 "Локомотив" 11.34,77  
20 3 Темчишин Володимир 01 "Локомотив" 11.34,95  
21 12 Лоїк Володимир 01 "Локомотив" 11.35,00  
22 29 Маліцкий Остап 01 "Локомотив" 11.35,16  
23 17 Поліщук Захар 01 "Локомотив" 11.35,75  
24 5 Цюра Ігор 01 "Локомотив" 11.36,05  
25 28 Берка Богдан 01 "Локомотив" 11.36,28  
26 11 Загайський Назар 01 "Локомотив" 11.36,38  
27 15 Хвалінський Михайло 01 "Локомотив" 11.36,41  
28 10 Родович Сергій 01 "Локомотив" 11.36,57  
29 1 Сеник Богдан 01 "Локомотив" 11.36,84  
30 7 Чорнолихов Андрій 01 "Локомотив" 11.37,06  
31 18 Дзябко Любомир 01 "Локомотив" 11.37,19  
32 22 Левчусь Остап 01 "Локомотив" 11.37,34  
33 26 Клебан Дмитро 01 "Локомотив" 11.37,85  
             
Дівчата,  юніорки , жінки - 4,5 км
          шв.пер.22,35 км/г
1 8 Шматолоха Марія 94 "Локомотив" 12.04,81  
2 5 Рубан Ірина 98 "Локомотив" 12.59,01  
3 18 Скрипкіна Юлія 96 "Локомотив" 13.02,41  
4 49 Бубняк Христина 99 "Іскра" 8.12,22 + коло
5 17 Табака Єлізавета 99 "Локомотив" 8.12,37 + коло
6 19 Паник Анастасія 99 "Локомотив" 8.12,59 + коло
7 4 Табака Вікторія 95 "Локомотив" 8.13,06 + коло
8 9 Позднякова Олена 99 "Локомотив" 8.13,49 + коло
№ п/п № уч-ка Прізвище, ім'я Рік нар. Школа Результат
             
Юнаки ( 1998 - 1999 рр.нн.) - 4,5 км
          шв.пер.22,07 км/г
1 19 Романенков Валерій 99 "Локомотив" 8.06,31  
2 29 Параняк Маркіян 98 "Локомотив" 8.28,00  
3 85 Шаловило Василь 98 ім. Кут. 8.38,89  
4 14 Паненко Ростислав 99 "Локомотив" 8.51,00  
5 84 Івашків Богдан 98 ім. Кут 9.15,14  
6 13 Білий Сергій 99 "Локомотив" 9.37,45  
7 20 Жук Юрій 99 "Локомотив" 9.39,41  
8 30 Лобода Віталій 99 "Локомотив" 11.31,00  
9 48 Висоцький Ігор 99 "Локомотив" 12.25,04  
10 11 Вітів Назар  99 "Локомотив" 12.54,37  
11 17 Литвин Олександр 98 "Локомотив" 12.54,88  
             
Юніори - чоловіки (1997 р.н. і старші) - 5,5 км.
          шв.пер. 33,14, км/г
1 59 Біляк Віктор 97 "Іскра" 13,15.14  
2 63 Тарадай Валерій 94 "Тандем" 13.21,64  
3 98 Волобуєв Ігор 95 ім. Кут 13.33,46  
             
Ветерани -  5,5 км.
          шв.пер. 35,45 км/г
1 186 Васевич Андрій 71 "Тандем" 12.23,26  
2 142 Пазяк Йосиф 53 "Тандем" 14.42,26  
3 31 Сусол Юрій 58 "Тандем" 14.46,51  
4 255 ТарадайПетро 60 "Тандем" 15.11,15  
5 59 Набойщіков Володимир 55 "Тандем" 15.37,19  
6 43 Селезньов Генадій 53 "Тандем" 15.44,24  
7 77 Зуєв Олександр 49 "Тандем" 16.16,63  
8 4 Гриневич Антон 52 "Тандем" 16.34,37  
             
Групова а гонка
 Молодші дівчата (2002  р.н. і молодші) - 1,5 км
          шв.пер. 18,03 км/г
1 54 Єлманова Марія 03 "Іскра" 6,19,46  
2 22 Николишин Ольга 02 "Локомотив" 7,25,01  
3 9 Шматолоха Божена 04 "Локомотив" 7,25,16  
4 21 Паламарчук Юлія 02 "Локомотив" 7,25,48  
5 14 Бричкінв Єлізавета 02 "Локомотив" 7,26,14  
6 10 Коваленко Аліна 03 "Локомотив" 7,26,66  
7 12 Белінська Анна 02 "Локомотив" г  
8 4 Амехіна Оксана 03 "Локомотив" г  
9 8 Солтис Марія 02 "Локомотив" зійшла  
             
Дівчата  (2000 - 2001 рр. нн.) - 3 км
          шв.пер.24,19 км/г
1 11 Солтис Богдана 00 "Локомотив" 8,12,21  
2 10 Горбацьо Соломя 00 "Локомотив" 8,16,04  
3 5 Білявська Юлія 00 "Локомотив" 9,15,14  
4 102 Паньків Юлія 01 ім. Кут. 10,13,14  
5 3 Брик Тетяна 01 "Локомотив" 12,44,10  
6 9 Кирієнко Вікторія 00 "Локомотив" 12,45,63  
7 21 Бондаренко Софія 01 "Локомотив" г  
8 28 Бондар Олена 01 "Локомотив" г  
9 14 Поливода Ксенія 01 "Локомотив" 13,00,16  
10 27 Дмитерко Наталія 01 "Локомотив" 13,01,54  
             
№ п/п № уч-ка Прізвище, ім'я Рік нар. Школа Результат
Дівчата,  юніорки , жінки - 4,5 км
          шв.пер.22,35 км/г
1 8 Шматолоха Марія 94 "Локомотив" 14,23,14  
2 18 Скрипкіна Юлія 96 "Локомотив" 14,54,35  
3 5 Рубан Ірина 98 "Локомотив" 17,28,94  
4 17 Табака Єлізавета 99 "Локомотив" г  
5 19 Паник Анастасія 99 "Локомотив" г  
6 4 Табака Вікторія 95 "Локомотив" г  
7 9 Позднякова Олена 99 "Локомотив" 19,00,25  
н/с 49 Бубняк Христина 99 "Іскра"    
             
 Молодші юнаки (2002  р.н. і молодші) - 3 км
          шв.пер. 24,65 км/г
1 86 Пятночко Владислав 04 ім. Кут. 8,13  
2 103 Косяк Віктор 02 ім. Кут. 8,31  
3 16 Паєнцький Ігор 02 "Локомотив" 8,36  
4 27 Глушко Назар 02 "Локомотив" 8,37  
5 84 Литвин Павло 03 ім. Кут. 9,46  
6 114 Дмитрієвський Михайло 02 ім. Кут. 10,02  
7 83 Іваніна Владислав 02 ім. Кут. 10,47  
8 11 Миронов Любомир 04 "Локомотив" 10,58  
9 116 Стахів Олексндр 03 ДЮСШ №2 Чер-д 11,08  
10 85 Іванов Олександр 02 ім. Кут. 11,06  
11 8 Перетятко Олександр 04 "Локомотив" 12,23  
12 90 Синиця Денис 02 ім. Кут. г  
13 112 Бабій Денис 02 ім. Кут. г  
14 25 Яцишин Святослав 03 "Локомотив" г  
15 96 Козловський Володимир 02 ім. Кут. г  
16 2 Масловський Юрій 02 "Локомотив" г  
17 10 Гайса Олексій 02 "Локомотив" г  
18 119 Глущенко Віталій  02 ДЮСШ №2 Чер-д г  
19 12 Гарасич Юліан 02 "Локомотив" г  
20 9 Антонів Роман 03 "Локомотив" г  
21 14 Федусів Роман 02 "Локомотив" г  
22 20 Михайлюньо Михайло 02 "Локомотив" г  
23 34 Романир Назарій 02 "Локомотив" г  
24 118 Мартинюк Демян 02 ДЮСШ №2 Чер-д г  
25 21 Дикий Орест 03 "Локомотив" 9,47 + коло
26 8 Заверуха Юрій 04 "Локомотив" 9,56 + коло
27 31 Бондаренко Богдан 03 "Локомотив" 10,00 + коло
28 27 Ханас Андрій 02 "Локомотив" 10,00 + коло
29 117 Дудчак Валентин 02 ДЮСШ №2 Чер-д 10,00 + коло
30 21 Червінка Микола 02 "Локомотив" 10,00 + коло
31 19 Боначев Михайло 02 "Локомотив" 10,00 + коло
32 3 Голинський Остап 02 "Локомотив" 10,00 + коло
             
Юнаки  (2000 - 2001 рр. нн.) - 4,5 км
          шв.пер.27,76 км/г
1 104 Лола Любомир 00 ім. Кут. 10,40  
2 50 Канака Марян 00 "Іскра" 10,41  
3 42 Гудзь Назар 00 "Іскра" 10,51  
4 107 Дума Віталій 00 ім. Кут. 10,56  
5 19 Братенков Альберт 00 "Локомотив" 11,15  
6 63 Сусол Олесь 01 "Іскра" 11,23  
7 67 Голяк Артем 00 "Іскра" 11,36  
8 32 Прокопенко Юрій 01 "Локомотив" 11,37  
9 117 Дмитрієвський Дмитро 01 ім. Кут. 9,19 + коло
10 10 Миронов Володимир 01 "Локомотив" 9,20 + коло
11 8 Матвій Ростислав 01 "Локомотив" 9,21 + коло
№ п/п № уч-ка Прізвище, ім'я Рік нар. Школа Результат
12 21 Корозун Володимир 01 "Локомотив" 9,43 + коло
13 9 Бенницький Степан 01 "Локомотив" 9,56 + коло
14 22 Тимчишин Володимир 01 "Локомотив" 12,57+ коло
15 55 Колодій Артем 00 "Іскра" г  
16 44 Кобилецький Микола 01 "Іскра" г  
17 93 Єзерський Дмитро 01 ім. Кут. г  
18 14 Горенко Назар 01 "Локомотив" г  
19 65 Бабій Вадим 01 "Іскра" г  
20 106 Воронцов Максим 01 ім. Кут. г  
21 2 Барна Віталій 00 "Локомотив" 13,38+ коло
22 14 Гуляєв Павло 01 "Локомотив" г  
23 21 Ющенко Віктор 01 "Локомотив" г  
24 3 Темчишин Володимир 01 "Локомотив" г  
25 12 Лоїк Володимир 01 "Локомотив" г  
26 29 Маліцкий Остап 01 "Локомотив" г  
27 17 Поліщук Захар 01 "Локомотив" г  
28 5 Цюра Ігор 01 "Локомотив" г  
29 28 Берка Богдан 01 "Локомотив" г  
30 11 Загайський Назар 01 "Локомотив" г  
31 15 Хвалінський Михайло 01 "Локомотив" г  
32 10 Родович Сергій 01 "Локомотив" г  
33 1 Сеник Богдан 01 "Локомотив" 14,34 + коло
34 7 Чорнолихов Андрій 01 "Локомотив" зійшов  
35 18 Дзябко Любомир 01 "Локомотив" зійшов  
36 22 Левчусь Остап 01 "Локомотив" зійшов  
37 26 Клебан Дмитро 01 "Локомотив" зійшов  
Юнаки ( 1998 - 1999 рр.нн.) - 5,5 км
          шв.пер.25,89 км/г
1 29 Параняк Маркіян 98 "Локомотив" 12,39  
2 19 Романенков Валерій 99 "Локомотив" 12,47  
3 116 Посіко Олег 98 ім. Кут. 12,58  
4 30 Лобода Віталій 99 "Локомотив" 13,06  
5 20 Жук Юрій 99 "Локомотив" 13,10  
6 103 Чебенець Твдей 98 ім. Кут. 13,20  
7 13 Білий Сергій 99 "Локомотив" 13,28  
8 14 Паненко Ростислав 99 "Локомотив" 13,32  
9 85 Шаловило Василь 98 ім. Кут. 14,10  
10 84 Івашків Богдан 98 ім. Кут 15,16  
11 48 Висоцький Ігор 99 "Локомотив" 11,04 + коло
12 11 Вітів Назар  99 "Локомотив" 11,28 + коло
13 17 Литвин Олександр 98 "Локомотив" 12,17 + коло
Юніори - чоловіки (1997 р.н. і старші) - 7,5 км
          шв.пер. 19,50, км/г
1 48 Міхенько Маркіян 93 "Іскра" 17,28  
2 63 Тарадай Валерій 94 "Тандем" 17,29  
3 98 Волобуєв Ігор 95 ім. Кут 18,06  
4 59 Біляк Віктор 97 "Іскра" 18,31  
5 105 Гаргас Юрій 96 ім. Кут 19,31  
6 60 Бедрій Сергій 1997 "Іскра" 20,35 + коло
Ветерани -  7,5 км.
          шв.пер. 19,65 км/г
1 186 Васевич Андрій 71 "Тандем" 17,16  
2 142 Пазяк Йосиф 53 "Тандем" 19,54  
3 31 Сусол Юрій 58 "Тандем" 20,06  
4 255 ТарадайПетро 60 "Тандем" 21,16  
5 83 Гриневич Антон 52 "Тандем" 21,45  
6 59 Набойщіков Володимир 55 "Тандем" 22,07  
7 78 Гвоздецький Леонід 45 "Тандем" 18,18 + коло
8 21 Печенюг Генадій 41 "Тандем" 19,05 + коло
  77 Зуєв Олександр 49 "Тандем" зійшов  
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити