Визначилися переможці відкритого чемпіонату Львівської області зі спортивного гірського туризму

17 червня 19:17
Переглядів: 175
туризм

Нещодавно поблизу Львова, на Чатових скелях у м. Винники відбувся відкритий чемпіонат Львівської області зі спортивного гірського туризму.

Організаторами змагань виступили управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівська обласна федерація спортивного туризму. Головний суддя змагань: суддя національної категорії Микола Бережний (м. Львів).

Загалом у відкритому чемпіонаті Львівської області з гірського туризму взяли участь майже 30 спортсменів, які визначали кращих у чоловічих та змішаних зв'язках на дистанціях ІІ та ІV класу з двох видів програми:

- «Гірські перешкоди» – підйоми учасників уздовж схилу вільним і комбінованим лазінням, а також по перилах на зажимах, спуски по мотузці, у тому числі із самовипуском та ін. (контрольний вантаж до 10 кг на зв’язку).

- «Рятувальні технічні прийоми» – виконання спец прийомів (в’язання «кокона», підйом, спуск «манекена» в коконі з супроводжуючим і без нього, спуск, підйом «потерпілого» без та з супроводжуючим, підйом учасника з «тріщини» різними способами).

Загалом високий спортивно-технічний рівень продемонстрували львів’яни Павло Кротюк, Анастасія Іжніна, Андрій Сомик, Назарій Коваль, Олеся Тиндик, Михайло Тимо, Дмитро Сютик, Олег Підцерковний, дрогобиччани Роїк Олександр, Анна Мисишин та інші.

Підсумкові результати змагань:

На дистанціях IV класу:

Загальнокомандний залік:

1 місце - команда «Фантом» - 1, м. Львів;

2 місце - команда «Фантом» - 3, м. Львів;

3 місце - команда «Фантом» - 2, м. Львів.

Вид програми «Рятувальні технічні прийоми» - командний залік:

місце - команда «Фантом» - 1, м. Львів;

місце - команда «Фантом» - 3, м. Львів;

місце - команда «Фантом» - 2, м. Львів.

Вид програми «Гірські перешкоди» - командний залік:

місце - команда «Фантом» - 1, м. Львів;

місце - команда «Фантом» - 3, м, Львів;

місце - команда «Фантом» - 2, м. Львів.

Особистий залік з видів програми:

Вид програми «Гірські перешкоди» - змагання змішаних зв'язок :

1 місце - Кротюк Павло - Іжніна Анастасія, команда «Фантом» - 1, м. Львів;

2 місце - Винокур Максим - Михальчук Ольга, команда «Фантом» З, м. Львів;

3 місце – Мартинюк Павло – Плечій Галина, команда «Фантом» - З, м. Львів.

Вид програми «Гірські перешкоди» - змагання чоловічих зв’язок :

1 місце - Сомик Андрій - Коваль Назарій, команда «Фантом» -2, м. Львів;

Вид програми «Рятувальні технічні прийоми» - змагання змішаних зв’язок:

1 місце - Кротюк Павло - Іжніна Анастасія, команда «Фантом» - 1, м. Львів;

2 місце - Хрипта Микола - Михньович Оксана, команда «Фантом» -1, м. Львів;

3 місце - Мартинюк Павло - Плечій Галина, команда «Фантом» - З, м. Львів.

Вид програми «Рятувальні технічні прийоми» - змагання чоловічих зв’язок:

1 місце - Сомик Андрій - Коваль Назарій, команда «Фантом» -2, м. Львів.

На дистанціях II класу: 

Загальнокомандний залік:

1 місце - команда ТКЦ «Княжий», м. Львів;

2 місце - команда ТКЦ «Княжий» - 1, м. Львів;

3 місце - команда СЮТ «Дрогобич», м. Дрогобич.

Вид програми «Рятувальні технічні прийоми» - командний залік:

1 місце - команда ТКЦ «Княжий», м. Львів;

2 місце - команда ТКЦ «Княжий» - 1, м. Львів;

3 місце - команда СЮТ «Дрогобич», м. Дрогобич.

Вид програми «Гірські перешкоди» - командний залік:

1 місце - команда ТКЦ «Княжий», м. Львів;

2 місце - команда СЮТ «Дрогобич», м. Дрогобич;

3 місце - команда ТКЦ «Княжий» - 1, м. Львів.

Особистий залік з видів програми:

Вид програми «Гірські перешкоди» - змагання змішаних зв’язок:

1 місце - Тиндик Олеся - Тимо Михайло, команда ТКЦ «Княжий», м.Львів;

2 місце - Роїк Олександр - Мисишин Анна, команда СЮТ «Дрогобич», м. Дрогобич;

3 місце - Чурило Анастасія – Мисишин Аліна, команда СЮТ «Дрогобич», м.Дрогобич.

Вид програми «Гірські перешкоди» - змагання чоловічих зв’язок:

1 місце - Сютик Дмитро - Підцерковний Олег, команда ТКЦ «Княжий», м. Львів;

2 місце - Сеник Олег - Любенко Вадим, команда ТКЦ «Княжий» - 1, м. Львів.

Вид програми «Рятувальні технічні прийоми» - змагання змішаних зв'язок:

1 місце - Тиндик Олеся - Тимо Михайло, команда ТКЦ «Княжий», м. Львів;

2 місце - Любенко Богдан -Шейченко Марта, команда ТКЦ «Княжий» -1, м. Львів;

3 місце - Роїк Олександр - Мисишин Анна, команда СЮТ «Дрогобич», м. Дрогобич.

Вид програми «Рятувальні технічні прийоми» - змагання чоловічих зв'язок:

1 місце - Сютик Дмитро - Підцерковний Олег, команда ТКЦ «Княжий», м. Львів;

2 місце - Войтович Павло - Ковалик Юрій, команда ТКЦ «Княжий» -1, м. Львів.

3 місце - Сеник Олег - Любенко Вадим, команда ТКЦ «Княжий» - 1, м. Львів.

Автор: Оксана Вацеба
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити