Визначилися переможці відкритого кубку Львівської області з бодібілдингу

04 квітня 12:00
Переглядів: 335
бодібілдинг

2 квітня 2016 року за численної глядацької авдиторії та рекордної кількості учасників яскраво завершився відкритий кубок Львівської області з бодібілдингу, бодіфітнесу, фітнес-бікіні та менс фізік. Окрім представників Львівщини, на сцені львівського Палацу культури імені Гната Хоткевича змагалися також і гості з Києва, Івано-Франківської, Закарпатської, Волинської, Хмельницької, Чернівецької, Вінницької, Одеської, Дніпропетровської та Донецької областей.

За правилами Національної федерації бодібілдингу та фітнесу України та Міжнародними правилами бодібілдингу IFBB спортсмени виборювали Кубок Львівщини 2016 року у таких категоріях:

- бодібілдинг юніори (до 23 років): до 80 кг, понад 80 кг;

- бодібілдинг: до 80 кг, до 90 кг, понад 90 кг, абсолютна категорія;

- ветерани: абсолютна категорія;

- бодіфітнес: абсолютна категорія;

- фітнес-бікіні: до 163 см, до 169 см, понад 169 см, абсолютна категорія;

- менс фізік: до 178 см, понад 178 см, абсолютна категорія.

Загальне керівництво з проведення змагань здійснювали управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівська обласна федерація бодібілдингу та фітнесу. Головний суддя змагань – Ігор Лукачук (м. Львів); головний секретар змагань – Олена Богданова (м. Львів).

Авторитетна суддівська колегія серед кращих відзначила таких атлетів: Михайло Павлюк, Юрій Федишин, Віталій Кишеня, Андрій Ляшенко, Ксенія Кицун (Львівська); Микита Пустовіт, Крістіна Токарєва (Київська); Сергій Черняк, Лідія Марусич (Донецька); Сергій Бурденюк (Хмельницька); Наталія Балог (Закарпатська); Андрій Папежук (Волинська).

Золоті медалі в абсолютному заліку отримали: Михайло Павлюк (бодібілдинг); Наталія Балог (фітнес-бікіні); Андрій Папежук (менс фізік).

Підсумкові результати відкритого кубку Львівської області з бодібілдингу 2016 року

Бодібілдинг юніори до 80 кг

1

Ляшенко Андрій

Львівська

2

Андреїшн Володимир

Львівська

3

Онищак Юрій

Львівська

4

Дуркот Іван

Закарпаття

5

Собонькевич Віталій

Львівська

6

Дидяк Ігор

Львівська

Бодібілдинг юніори понад 80 кг

1

Бурденюк Сергій

Хмельницька

2

Сухоручно Владислав

Київська

3

Павлов Євгеній

Вінницька

4

Баран Руслан

Львівська

5

Гончаров Юліан

Львівська

6

Левандовський Ростислав

Ів.-Франківська

Бодібілдинг до 80 кг

1

Федишин Юрій

Львівська

2

Загорняк Іван

Київська

3

Ляшенко Андрій

Львівська

4

Прибільський Роман

Ів.-Франківська

5

Гладуник Богдан

Ів.-Франківська

6

Андреїшн Володимир

Львівська

Бодібілдинг до 90 кг

1

Павлюк Михайло

Львівська

2

Адольфо Мабедо

Вінницька

3

Бурденюк Сергій

Хмельницька

4

Сухоручно Владислав

Київська

5

Гушан Володимир

Одеська

6

Скиба Михайло

Закарпатська

Бодібілдинг понад 90 кг

1

Пустовіт Микита

Київська

2

Олфатманеш Амирбахман

Київська

3

Черняк Сергій

Донецька

4

Мельник Сергій

Вінницька

5

Маляренко Дмитро

Київська

6

Соколенко Всеволод

Київська

Ветерани

1

Черняк Сергій

Донецька

2

Бойко Леонід

Львівська

3

Федорів Анатолій

Закарпаття

4

Шишкін Микола

Львівська

Бодіфітнес

1

Кицун Ксенія

Львівська

2

Воропаєва Марина

Львівська

3

Гаврюшина Оксана

Ів.-Франківська

4

Землюк Марина

Київська

5

Судакова Юлія

Київська

Фітнес-бікіні до 163 см

1

Балог Наталія

Закарпатська

2

Оганова Олена

Львівська

3

Холюкова Ольга

Волинська

4

Бершеда Наталія

Львівська

5

Бусель Олена

Львівська

6

Торська Вікторія

Львівська

Фітнес-бікіні до 169 см

1

Токарєва Крістіна

Київська

2

Козичко Вікторія

Закарпаття

3

Бондарук Романа

Волинська

4

Скакун Марина

Чернівецька

5

Говорова Дар’я

Київська

6

Михальчук Інна

Київська

Фітнес-бікіні понад 169 см

1

Марусич Лідія

Донецька

2

Ващук Ірина

Закарпаття

3

Данилевич Олена

Волинська

4

Мельник Єлізавета

Львівська

5

Козенкова Уляна

Львівська

6

Міняйленко Анна

Одеська

Менс фізік до 178 см

1

Папежук Андрій

Волинська

2

Йовбак Юрій

Закарпатська

3

Яремчук Тарас

Львівська

4

Бобало Олег

Львівська

5

Міронов Максим

Львівська

6

Леськів Василь

Львівська

Менс фізік понад 178 см

1

Кишеня Віталій

Львівська

2

Малик Назар

Львівська

3

Голоюх Дмитро

Львівська

4

Ратушний Олександр

Дніпропетровська

5

Козак Юрій

Львівська

6

Лящовський Євген

Львівська

Абсолютні переможці

Абс.

Павлюк Михайло

бодібілдинг

Абс.

Балог Наталія

фітнес-бікіні

Абс.

Папежук Андрій

менс фізік

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити