Визначилися переможці всеукраїнського турніру з волейболу, пам’яті Олександра Бібера

24 листопада 09:23
Переглядів: 122
Бібер

Нещодавно в спортивному залі НУ «Львівська політехніка» завершився всеукраїнський турнір з волейболу, присвячений пам’яті директора Львівської ДЮСШ «Автомобіліст», віце-президента Федерації волейболу України Олександра Михайловича Бібера.

Участь у цих меморіальних змаганнях взяли участь дівчата 2002 р.н. і молодші, які представляли відомі волейбольні центри Одеси, Тернополя, Чорноморська, Рівного, а також дівочі команди зі Львова та Львівської області (м. Мостиська, м. Червоноград). На урочистій церемонії відкриття учасників турніру вітали начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, перший заступник голови віддлення НОК України у Львівській області Юрій Майборода, голова Львівської обласної організації ФСТ «Україна» Роман Шиманський, голова федерації волейболу Львівської області Володимир Левківта ін.

Вісім колективів спочатку змагалися у 2 підгрупах, де відбувалася цікаві й напружені поєдинки. До прикладу, команда з Червонограду не пропустила в пропустила в півфінал одного з фаворитів змагань - команду з міста Рівного, в складі якої виступали молоді «зірочки» Підгурська Кароліна та Грищенко Наталя, які в своєму юному віці мають звання КМС.

В фінальному матчі зустрілися господарки турніру команда львівської ДЮСШ «Автомобіліст» та дівчата з Чорноморська, які зважаючи на більший ігровий досвід виявилися переможцями змагань. Як відзначила тренер львів’янок Оксана Жук: «Друге місце на такому представницькому турнірі – це дуже хороший результат, який засвідчує високий потенціал команди». Третіми фінішували дівчата з Червонограду.

Загалом глядачі та гості турніру відзначили високий рівень організації і гостинності господарів й підтримали ідею проводити такий турнір традиційно.

Додатково.

Серце першого віце-президента Федерації волейболу України, члена Національного Олімпійського комітету України, директора львівської ДЮСШ «Автомобіліст» Олександра Михайловича Бібера перестало битися 19 березня 2015 року.

Все своє життя Олександр Михайлович присвятив спорту і, зокрема, волейболу, в розвиток якого в Україні й в Галичині він завжди вкладав щире серце, талант і уміння, професійність та відповідальність.

О.М. Бібер народився 18.07.1947 р. в Устриках-Дольних (нині територія Республіки Польща), середню освіту здобував на Жидачівщині, навчався у Львівському державному інституту фізичної культури, закінчив Кубанський інститут фізичної культури, оскільки як гравець волейбольної команди майстрів виступав за команду м. Сочі. Майстер спорту з волейболу. Працював волейбольним тренером й тривалий час директором дитячо-юнацької спортивної школи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: