Визначилися переможці змагань з плавання за програмою ХХV комплексних спортивних Ігор Львівщини

30 червня 18:15
Переглядів: 76
Плавання

26 червня 2016 року на навчально-спортивній базі літніх видів спорту МО України у м. Львові успішно відбулися обласні змагання з плавання за програмою ХХV комплексних спортивних ігор Львівщини, ІХ обласних ігор ветеранів спорту та ІІ змагань серед людей з інвалідністю, які цьогоріч присвячені160–річчю від дня народження Івана Франка та 150-річчю від дня народження Михайла Грушевського.

Захід, який відбувся в рамках обласного свята «Олімпійський день-2016» організували та провели управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», відділення НОК України у Львівській області, Львівський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» та федерація плавання Львівщини. Головний суддя змагань: Андрій Вонсовський (м. Львів).

Загалом в комплексі плавальних басейнів НСБ літніх видів спорту МО України у м. Львові змагалися збірні команди районів області та міст обласного значення у категоріях: «Дорослі» (1998 р.н. і старші) - 22 команди, «Ветерани спорту» (1976 р.н. і старші) - 20 команд та «Спортсмени з інвалідністю» - 6 команд. Переможці визначалися у особистому та командному заліках.

Серед кращих плавців області в індивідуальному заліку виявилися: 

в категорії «Дорослі»

жінки, дистанція 50 м, вільний стиль - Софія Смеречинська (м. Трускавець) – 1 місце, Мирослава Медвідь (м. Новий Розділ) – 2 місце, Олена Переяслова (Миколаївський район) – 3 місце;

чоловіки, дистанція 50 м, вільний стиль - Олександр Сирбу (Франківський район м. Львова) - 1 місце; Андрій Коноварт (Яворівський район) - 2 місце; Орест Мудрик (м. Червоноград) – 3 місце;

чоловіки, дистанція 100 м, вільний стиль - Влад Кошебан (м. Трускавець) – 1 місце, Олександр Дикий (м. Червоноград) – 2 місце, Андрій Беген (м. Новий Розділ) – 3 місце.

в категорії «Ветерани спорту»

жінки, дистанція 50 м, вільний стиль - Інна Гордій (Франківський район м. Львова) – 1 місце, Тетяна Теплякова (м. Стрий) – 2 місце, Ірина Мазуревич (Радехівський район) - 3 місце;

чоловіки, дистанція 50 м, вільний стиль – Богдан Смеречинський (м. Трускавець) - 1 місце, Рудольф Чурбаков (Яворівський район) – 2 місце, Юрій Чирков (Франківський район м. Львова) – 3 місце;

чоловіки, дистанція 100 м, вільний стиль – Володимир Івать (м. Новий Розділ) – 1 місце, О. Тайокін (Яворівський район) – 2 місце, Анатолій Копейка (Сокальський район) – 3 місце.

в категорії «Спортсмени з інвалідністю»

жінки, дистанція 50 м, вільний стиль - Світлана Шапран (м. Новий Розділ) – 1 місце, Наталія Жадан (Радехівський район) – 2 місце, Галина Марушка (Стрийський район) – 3 місце;

чоловіки, дистанція 50 м, вільний стиль - Юрій Вацюк (м. Стрий) - 1 місце, Петро Дончак (Буський район) – 2 місце, Ярослав Аділов (м. Новий Розліл) – 3 місце.

Відтак у командному заліку збірні районів та міст обласного значення розташувалися у такому порядку:

в категорії «Дорослі»

І місце – м. Трускавець

ІІ місце – м. Новий Розділ

ІІІ місце – м. Червоноград

4 місце – Сокальський район

5 місце – Миколаївський район

6 місце – м. Самбір

7 місце – м. Стрий

8 місце – Франківський район м. Львова

9 місце – Пустомитівський район

10 місце – Жовківський район

11 місце – Яворівський район

12 місце – Жидачівський район

13 місце – Стрийський район

14 місце – м. Моршин

15 місце – Буський район

16 місце - Самбірський район

17 місце – Радехівський район

18 місце – Турківський район

19 місце –Бродівський район

20 місце – Мостиський район

21 місце - м. Дрогобич

22 місце - Городоцький район

в категорії «Ветерани спорту»

І місце – м. Новий Розділ

ІІ місце – м. Стрий

ІІІ місце – Сокальський район

4 місце – Миколаївський район

5 місце – Франківський район м. Львова

6 місце – Яворівський район

7 місце – Жовківський район

8 місце – Жидачівський район

9 місце – м. Самбір

10 місце – Бродівський район

11 місце – Самбірський район

12 місце – Пустомитівський район

13 місце – Городоцький район

14 місце – Перемишлянський район

15 місце – Буський район

16 місце - м. Трускавець

17 місце – Радехівський район

18 місце – Стрийський район

19 місце – м. Моршин

20 місце – Мостиський район

в категорії «Спортсмени з інвалідністю»

І місце – м. Новий Розділ

ІІ місце – Радехівський район

ІІІ місце – Стрийський район

4 місце – м. Дрогобич

5 місце – м. Стрий

6 місце – Буський район

Усі переможці й призери були відзначені кубками, медалями та грамотами від Львівського обласного центру «Спорт для всіх» та КЗ ЛОР «Львівський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт».

Автор: Оксана Вацеба
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити