Визначилися переможці зональних змагань з міні-футболу

20 квітня 17:05
Переглядів: 75
гол

12 квітня визначилися переможці зональних змагань з міні-футболу серед чоловіків за програмою  ХХІV сільських спортивних ігор Тернопільщини, які проходили в містах: Ланівці, Заліщики, Скалаті Підволочиського району та смт. Козова.

Відповідно до протоколів змагань право брати участь у фіналі вибороли команди: села Вікторівка Козівського. Козівчани обіграли Монастириський район з рахунком (4:0) та село Млинівці Зборівського району (4:2). Футболісти села Лошнів Теребовлянського району у Скалаті Підволочиського району з однаковим рахунком (2:0) обіграли село Кам”янки Підволочиського району та Вишнівець Збаразького району.  Минулорічні учасники фіналу, спортсмени Великої Березовиці Тернопільського району, впевнено перемогли своїх конкурентів з села Великі Дедеркали Шумського району (5:1) та села Юсківці Лановецького району.  Інший фіналіст цьогорічних змагань у Заліщиках, футболісти  села Вовківці Борщівського районів  з рахунком (4:2) перемогли село Зелене Бучацького району та Нагріянку Чортківського району з рахунком (5:2).

Фінал змагань з міні-футболу серед сільських та селищних рад відбудеться в селі Великі Гаї Тернопільського району 28-29 червня 2014 року. Станом на 14 квітня 2014 року лідирують у загальнокомандному заліку 24 сільських спортивних ігор Тернопільщини спортсмени Борщівського району.

Наступні змагання за програмою сільських спортивних ігор Тернопільщини відбудуться з легкоатлетичного кросу. Змагання відбудуться 4 травня 2014 року у селі Кутківці, що біля Тернополя.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: