Визначилися переможці зимового чемпіонату Львівщини з велосипедного спорту на треку

13 лютого 11:35
Переглядів: 202
велоспорт

8 лютого 2015 року на велотреці Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у м. Львові завершився зимовий відкритий чемпіонат Львівської області з велосипедного спорту на треку.
 
Організатори змагань: управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Львівська обласна федерація велосипедного спорту.
 
Головний суддя змагань: суддя національної категорії ФВУ Володимир Набойщіков (м. Львів); головний секретар: суддя національної категорії ФВУ Ірина Козловська (м. Львів) .
 
У змаганнях взяли участь кращі велосипедисти Львівщини, які представляли команди ДЮСШ «Іскра», КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, Обласної ДЮСШ, СДЮШОР «Локомотив», а також команда з Харкова.
 
Серед кращих виявилися Лемко Вероніка, Ямельницька Марія, Солтис Богдана, Прийма Софія, Галик Діана, Паньків Юлія, Горбацьо Соломія, Ганзін Андрій, Куценко Андрій, Шимко Святослав, Підківка Віталій, Поляков Юрій, Кривич Олександр, Чебанець Тадей, Міхенько Маркіян та ін.

Орест Куценко, управління молоді та спорту ЛОДА

8 лютого 2015 року на велотреці Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у м. Львові завершився зимовий відкритий чемпіонат Львівської області з велосипедного спорту на треку.

 

Організатори змагань: управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Львівська обласна федерація велосипедного спорту.

 

Головний суддя змагань: суддя національної категорії ФВУ Володимир Набойщіков (м. Львів); головний секретар: суддя національної категорії ФВУ Ірина Козловська (м. Львів) .

 

У змаганнях взяли участь кращі велосипедисти Львівщини, які представляли команди ДЮСШ «Іскра», КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, Обласної ДЮСШ, СДЮШОР «Локомотив», а також команда з Харкова.

 

Серед кращих виявилися Лемко Вероніка, Ямельницька Марія, Солтис Богдана, Прийма Софія, Галик Діана, Паньків Юлія, Горбацьо Соломія, Ганзін Андрій, Куценко Андрій, Шимко Святослав, Підківка Віталій, Поляков Юрій, Кривич Олександр, Чебанець Тадей, Міхенько Маркіян та ін.

 

Орест Куценко, управління молоді та спорту ЛОДА

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити