Визначилися володарі Суперкубка Львівської області з шахів "Юні таланти Львівщини"

17 грудня 12:00
Переглядів: 129
Шахи

Цими днями в м. Городку, на базі ЗОШ № 5 за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та обласної федерації шахів відбулися змагання найкращих юних шахістів Львівщини за Суперкубок Львівської області «Юні таланти Львівщини» серед юнаків та дівчат 2004-2005, 2006-2007, 2008 років народження і молодших. Головний суддя змагань – Андрій Грех (м. Городок); головний секретар змагань – Володимир Ветошко (м.Городок).

В урочистій церемонії відкриття та закриття змагань взяли участь заступник голови Городоцької райдержадміністрації Павло Стахів, міський голова Городка Роман Кущак, керівник сектору молоді і спорту Городоцької райдержадміністрації Оксана Шльомська, директор Городоцької ЗОШ № 5 Оксана Іщук та ін.

Серед найкращих виявилися Дарина Грига (Городок); Марія Вітковська, Дарій Коваль (Львів), Михайло Сачко (Броди), Юлія Кравець (Стрий), Андрій Гищук (Дрогобич) та ін.

Вітаємо юних шахістів Львівщини та їхніх тренерів!

Переможці та призери турніру серед дівчаток 2008-09 р.н.

І місце – Грига Дарина - Городок,

ІІ місце – Пронько Вікторія - Городок,

ІІІ місце – Семків Вероніка – Городок. 

Переможці та призери турніру серед хлопчиків 2008-09 р.н. 

І місце – Коваль Дарій – Львів,

ІІ місце – Шемелинець Михайло – Городок,

ІІІ місце – Кисіль Василь – Городок. 

Переможці та призери турніру серед дівчаток 2006-2007 р.н. 

І місце – Вітковська Марія - Львів ,

ІІ місце – Гуль Марта - Городок,

ІІІ місце – Грига Ярина – Городок. 

Переможці та призери турніру серед хлопчиків 2006-2007 р.н. 

І місце – Сачко Михайло – Броди,

ІІ місце – Нусьо Артур – Львів,

ІІІ місце – Білецький Дмитро – Стрий. 

Переможці та призери турніру серед дівчаток 2004-2005 р.н. 

І місце - Кравець Юлія - Стрий,

ІІ місце – Цитуля Яна – Львів,

ІІІ місце – Кондратюк Вікторія – Дрогобич.

Переможці та призери турніру серед хлопчиків 2004- 05 р.н. 

І місце – Гищук Андрій – Дрогобич,

ІІ місце – Дмитрів Роман – Львів,

ІІІ місце – Чайка Богдан – Дрогобич.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити